1472
1411
من ک خیلی راحت بودم ..سه تا سزارین شدم ..بعد اتاق ریکاوری یکم دردام شروع شد..بهم شیاف میدادن دردام ک ...

چقددلگرمی دادی.والا اینقد از سز بد گفتن ترسیدم.یکشنبه هم عمل دارم

پمپ درد چی هست؟

شبیه سرم به دست وصل میشه

مسکن تزریق میشه به بدن

من ۳ ساعت داشتم 

خودم کارامو میکردم 

فرداش خودم بچمو بغل کردم اومدم خونه

می نشستم راه میرفتم  شیر میدادم

هیچ کی باورش نمیشد انقد راحت زاییدم 

«لا یُکَلِّفُ اَللَّهُ نَفْساً إِلاَّ وُسْعَها» ؛ (۲:۲۸۶) این است که؛ خداوند هیچ کس را جز به اندازه توانایی اش تکلیف نمی کند. وسع در لغت به معنی گشایش و قدرت است،                           (۴:۷۹)                 《مَا أَصَابَكَ مِنْ حَسَنَةٍ فَمِنَ اللَّهِ ۖ وَمَا أَصَابَكَ مِنْ سَيِّئَةٍ فَمِنْ نَفْسِكَ》هر چه از انواع نیکویی به تو رسد از جانب خداست و هر بدی رسد از خودِ توست،

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

چقددلگرمی دادی.والا اینقد از سز بد گفتن ترسیدم.یکشنبه هم عمل دارم

سز سخت نیس 

«لا یُکَلِّفُ اَللَّهُ نَفْساً إِلاَّ وُسْعَها» ؛ (۲:۲۸۶) این است که؛ خداوند هیچ کس را جز به اندازه توانایی اش تکلیف نمی کند. وسع در لغت به معنی گشایش و قدرت است،                           (۴:۷۹)                 《مَا أَصَابَكَ مِنْ حَسَنَةٍ فَمِنَ اللَّهِ ۖ وَمَا أَصَابَكَ مِنْ سَيِّئَةٍ فَمِنْ نَفْسِكَ》هر چه از انواع نیکویی به تو رسد از جانب خداست و هر بدی رسد از خودِ توست،
1436
کدوم شھری ؟ من بیمہ تکمیلی داشتم  فقط چون خودم اتاق خصوصی خواستم شبی  فکرکنم ۲۰۰بخاطر اتاق ...

اصفهانم.تکمیلیم نیسم😟میترسم هزینش زیاد شه از طرفیم راجب دولتیا حیلی بد میگن

بیحس بودی یا بیهوش؟؟؟

بی حسی

خودم خواستم

دخترمو ببینم  صدای گریه شو بشنوم....

ببوسمش....

پمپ درد خوبه ؟منم به دکترم گفتم قبول کرده دوستم میگه عوارض داره 

عوارضی نداره

من خیلی راجع بهش تحقیق کردم

خیلی خوبه و آدم راحته 

1334
اوکی.اگه زودتر میفهمیدم بریچه این کارارو زودتر انجام میدادم.والا تاهفته۳۷ ام طبیعی زایمانمو زده بودن

منم فکر میکردم طبیعیہ میخواستم برم خصوصی ولی دکتر گفت سزارینہ رفتم نیمہ خصوصی ھزینہ ش شد ۳/۵ ولی خصوصی میشد ۶/۵ الی ۷

1474
منم فکر میکردم طبیعیہ میخواستم برم خصوصی ولی دکتر گفت سزارینہ رفتم نیمہ خصوصی ھزینہ ش شد ۳/۵ ولی خصو ...

هزینه ها خیلی بالاس.و برعکس همیشه ک پول تو دستمون بود الان اونجور نیست فقط یه سکه داریم.موندم چیکار کنم 😢😔😔😔میترسم کم بیاریم 

راحت بود؟دردو .... نداشتید؟بخیه هاتون تاچند روز خوب شد

یک شب بستری همون‌توی اتاق عمل خودشون شکم بند رو بستن یعنی وقتی اومدم توی بخش دیدم شکم بند دور شکممه😶😶😶😅😅😅😅

خدایا ممنونم بخاطر بودنت😘😘
هزینه ها خیلی بالاس.و برعکس همیشه ک پول تو دستمون بود الان اونجور نیست فقط یه سکه داریم.موندم چیکار ...

خدا بزرگہ انشااللہ کم نیارین ولی بازم زنگ بزن بپرس خیالت راحت بشہ

1331