1428
1389

24 ساعت بعد اگه مشکل نداشته باشی ترخیص. دکتر من گفت تا دو ماه نبند که رحم ب حالت طبیعیش بزگرده

رفتم به باغی،دیدم کلاغی،زدم تو گوشش،گوشش خون افتاد،بردمش دکتر،دکتر دواش داد،دوا نخورده،افتاده مرده،

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1390

من چهارده سال پیش سزارین داشتم. اون موقع هر وقت دستشویی میرفتی بعدش مرخص میکردن. من یه شب بیمارستان خوابیدم.

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد.
1376

صبح بستری

۱۱ زایمان پمپ دردم داشتم

۱ شب سوند رو کشیدن رفتم  دستشویی

بعدش چای عسل خوردم

۵ صبح صبحانه

۱۳ ظهر ترخیص بچه  بغل منزل

دو روز بعد بستم البته دکترم خودش گفت ببند

احازه پزشک مهمه 

«لا یُکَلِّفُ اَللَّهُ نَفْساً إِلاَّ وُسْعَها» ؛ (۲:۲۸۶) این است که؛ خداوند هیچ کس را جز به اندازه توانایی اش تکلیف نمی کند. وسع در لغت به معنی گشایش و قدرت است،                           (۴:۷۹)                 《مَا أَصَابَكَ مِنْ حَسَنَةٍ فَمِنَ اللَّهِ ۖ وَمَا أَصَابَكَ مِنْ سَيِّئَةٍ فَمِنْ نَفْسِكَ》هر چه از انواع نیکویی به تو رسد از جانب خداست و هر بدی رسد از خودِ توست،
1418
راحت بود؟دردو .... نداشتید؟بخیه هاتون تاچند روز خوب شد

بخیه من جذبی بود

پمپ درد داشتم هیچی از زاییدن نفهمیدم 😋

بیمارستان خصوصی

«لا یُکَلِّفُ اَللَّهُ نَفْساً إِلاَّ وُسْعَها» ؛ (۲:۲۸۶) این است که؛ خداوند هیچ کس را جز به اندازه توانایی اش تکلیف نمی کند. وسع در لغت به معنی گشایش و قدرت است،                           (۴:۷۹)                 《مَا أَصَابَكَ مِنْ حَسَنَةٍ فَمِنَ اللَّهِ ۖ وَمَا أَصَابَكَ مِنْ سَيِّئَةٍ فَمِنْ نَفْسِكَ》هر چه از انواع نیکویی به تو رسد از جانب خداست و هر بدی رسد از خودِ توست،
1391