1464
1411

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

جای تو بودم چنان دیوونه بازی می کردم که تا عمر دارم این موقع صبح سرو صدا نکنن

اتفاقا ب زور منو خواباندن من داشتم میرقصیدم

تکبیررر تیکه کلاممه 😐😐😐جبهه نگیرید فرزندانم  .. لامصبا بزارید خودم بگم بعد تقلید کنید
1473
منم احساس بدی دارم شدیدا دلشوره دارم عشقم پرواز داره ۳۰ ام میترسم سقوط کنه درکت میکنم

منم همش از این فکرا میکنم

تا یکی بره و برگرده صد بار میمیرم و زنده میشم از نگرانی

یک لحظه پری شکلم یک لحظه پری خوانم             در آتش مشتاقی هم جمعم و هم شمعم          هم دودم و هم نورم هم جمع و پریشانم     چون شکر و چون شیرم با خود زنم و گیرم     طبعم چو جنون آرد زنجیر بجنبانم        نی خوبم و نی زشتم نی اینم و نی آنم    نی بنده نی آزادم نی موم نه پولادم     نی دل به کسی دادم نی دلبر ایشانمگر در شرم و خیرم از خود نه‌ام از غیرمآن سو که کشد آن کس ناچار چنان رانم
8
از راه دور داره میاد به خدا میترسم نگرانی داره خفم میکنه

نترس، فکر کنم این نگرانی ها برای ما خانم ها همیشگیه نمیشه ازش دور شد ولی اتفاقی نمیفته 

به بعدش فکر کن

یک لحظه پری شکلم یک لحظه پری خوانم             در آتش مشتاقی هم جمعم و هم شمعم          هم دودم و هم نورم هم جمع و پریشانم     چون شکر و چون شیرم با خود زنم و گیرم     طبعم چو جنون آرد زنجیر بجنبانم        نی خوبم و نی زشتم نی اینم و نی آنم    نی بنده نی آزادم نی موم نه پولادم     نی دل به کسی دادم نی دلبر ایشانمگر در شرم و خیرم از خود نه‌ام از غیرمآن سو که کشد آن کس ناچار چنان رانم
1474
بگو کم کنن

کمه گوشای من زیادی تیزه😆

از خدا میخام هرکی که داره امضای منو میخونه  انشاالله هرحاجاتی داره برآورده شه ..واسه برآورده شدن حاجات منم یه صلوات بفرستین. ممنون   🙏خدایا اول کار شوهرمو درست کن بعدش بهمون ی خونه نقلی بده  بعدشم بچه های سالمو صالح بهمون بده..قول میدم بنده خوبی برات باشم😢واسم دعا کنید بچه ها
نترس، فکر کنم این نگرانی ها برای ما خانم ها همیشگیه نمیشه ازش دور شد ولی اتفاقی نمیفته  به بعد ...

میدونی چیه

موضوع اینه خودشم از هواپیما میترسه

با اینکه هی سوار میشه باز میشه اضطراب رو تو صدا و صورتش دید

من همش قلبم داره میاد تو دهنم که این بیچاره ۶ ساعت رو قراره چطوری تحمل کنه

سر شب دوتا ارامبخش خوردم تا الان  جواب داد.الان بیدار شدم دوتا دیگه خوردم بلکه خوابم ببره

در من کسی مرده است دخترکی که معصوم می خندید 😔😔 و روزی که آدمها یکبار برای همیشه از چشمانت می افتد...مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور مهم این است که تو تا ابد هیچ  حسی به آنها نخواهی داشت و این آغاز یک راه طولانیست..!!🍁🍁
1450