2726
عنوان

دردل

98 بازدید | 12 پست

دوستان ما طبقه بالا خانواده شوهرم زندگي ميكنيم 

خيلي رابطشون با ما بده واقعا اذيت كنندس دخالتاشون 

من ديگه برام اهنيتي نداره عادي شده رفتارشون و اصلا توجهي نميكنم بهشون ولي مشكل اينه شوهرم خيلي خودخوري ميكنه همش ميگه مگه ما چكار كرديم اينقد با تنها بچشون و تنها عروسشون اينقد بدن 

باور كنيد بعضي شبا شوهرم از فرط ناراحتي تا صب خوابش نميگيره

چكار كنم بنظرتون الان فقط نگران شوهرمم

دردانه مادر خوش اومدی...الهي شكر❤️
تمام تلاشتونو بکنید از اونجا برید

دوماه اومديم اينجا 

احتره خونه واقعا اذيتمون ميكرد تحت فشار بوديم 

الان تنها سرمايم طلاهامه كه ميزنه به سرم بفروشم بريم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو یه اتاق دو در دو زندگی کنید ولی از خانواده هاتون دور

حتی اگر خوب باشن 

من یه گلایلم که تو این سرزمین شوم ،                                 راهم به قبر و سنگ گرانیت می رسه ... 🩹                                 
2728
هر چی سرمایه دارین بریزین وسط پاشین برین توام ی دستی ب سر و گوش شوهرت بکش تا از فکر اونا دربیاد

اخه كار شوهرمم با پدرسوهرمه 

يه جورايي گير اونايم وگرنه يه ثانيه نميمونديم

هر جور شده یه اتاق شده اجاره کنید اما ازونجا برید

بعدم اصلا سعی نکن بین شوهرتو خانوادش پادرمیونی کنی که وو روز دیگه بددددد دودش میره تو چشمت 

سلامتی همه مامانا و تو دلیاشون صلوات😍
هر جور شده یه اتاق شده اجاره کنید اما ازونجا برید بعدم اصلا سعی نکن بین شوهرتو خانوادش پادرمی ...

شوهرم كامل شناختتشون الان واقعا مثه يه ادم افسردس خيلي دلم ميسوزه كه هيچ اميدي به خانوادش مداره

هیچی ارزش آرامش واستقلال آدمو نداره

وقتی شمااینهارونداشته باشی ....چی دیگه توزندگی ارزش داره

مردهامثل ماتحمل وقدرت تومشکلات زندگی مخصوصااینجورمواردوندارند آستانه تحملشون کمه

نمیتونن دردودل کنن پیش چهارتاآدم سبک شن چون مردغرورداره

نمیتونن گریه کنن..چون گریه آلام روتسکین میده

به فکرهمسرت باش ..اون ازچندطرف تحت فشاره خجالتی که پیش زنش میکشه وسرش پایینه

ازطرف پدرومادری که ریشه اش هستن داره ضربه میخوره وچاره ای جزتحمل نداره

مشکلات اقتصادی که مجبورش کرده دستش زیرساطورمنت پدرمادرش باشه

من جات باشم طلاکه هیچی اگه مجبوربشم میرم سرمرز زندگی میکنم ولی باآرامش...پس فرداوقتی عصبی ومریض بشه  دورازجون همین پدرمادرمدعی میشن ویقه شمارومیگیرن

عزيزززم خدا بزرگه🙏🏼🙏🏼روزاى بد ميگذره،خدا خودش روزى رسانه.. باز خوبه شوهرت بدى هاى خونوادشو ميبينه،اگه از نظر مالى مشكل داريد همون جا بمونيد ولى سعى كنيد ارتباطتون رو كمتر كنيد،شبا با شوهرت يكى دو ساعت برو پياده روى و گردش،با هم بگيد و بخنديد و الكى شاد باشيد

ان شاءالله كه خودتون به زودى خونه دار ميشيد🌸🙏🏼

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس
هیچی ارزش آرامش واستقلال آدمو نداره وقتی شمااینهارونداشته باشی ....چی دیگه توزندگی ارزش داره ...

من حاضرم هركاري بكنم از اينجا بريم 

ولي شوهرم درحال حاضر كارش وابسته به باباشه اون نباشه ما يه ريالي درامد نداريم 

با اينكه اصلا كمك نقدي بهمون نميكنن ولي خب همينكه اجاره نشين نيستيم و برا شوهرم كار ميگيره باز وضعيتمون از چن ماه قبل بهتر شده 

ولي واقعا الان پول داره ارامش زندگيمو ميگيره ما بخاطر پول فقط داريم تحمل ميكنيم

عزيزززم خدا بزرگه🙏🏼🙏🏼روزاى بد ميگذره،خدا خودش روزى رسانه.. باز خوبه شوهرت بدى هاى خونوادشو ميبين ...

در طول روز كاملا سعي ميكنم از همه چي دورش كنم ميايم خونه باز ميبينيم مادرشوهرم يه حركتي زده يا حرفي ميزنه باز اون ميره تو خودش و تمام تفريح يه روزمون كوفتش ميشه