2726
عنوان

چرا هرجا میرم مخصوصا تو خانواده شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ب منم ميگن اما خانواده شوهرم كاري ندارن مثلا مادربزرگ همسرم ك يه پيرزن خرفت و فضوله از اون سر ايران ز زده ب مادرشوهرم ك عروست حامله نيس؟؟؟بگو بياره مادرشوهرمم گفته ن ميخواد چيكار داره درس ميخونه 

ب خودمم ميگن ميگم خودم ني ني ام ولي در اصل ب خاطر شرايط ماليمون دوست ندارم باردار شم 

مهم نیست که چقدر در جاده اشتباه پیش رفته ای! همین الان دور بزن
2728
ب منم ميگن اما خانواده شوهرم كاري ندارن مثلا مادربزرگ همسرم ك يه پيرزن خرفت و فضوله از اون سر ايران ...

مبفهمم

چند سالته

جند وفته متاهلی

خدایاشکرت

ببين عزيزم من يسال نبودك خونه خودم بودم عين شمادقيقاعموشوهرم اومدخونمون گفت بچه چرانميارين شوهرم درجواب عموش گفت ب موقع خودش مياد دهنشوبست بعديسال باردارشدم والآن پسرم٧ماهس ازين حرفازياده الانم ك دارم ميگن واي دختر خوبه ب شمادخترميادپسر چيه ياميگن يكي ديگه بيار اونوديگه دختربيار احمقافك ميكنن دست منه ك پلي كنم دخترشه😒

مبفهمم چند سالته جند وفته متاهلی

٢٣سالمه اخر اذر ميشه ٢سال ك عروسي كرديم ١سالم نامزد بوديم 

اصلا اهميت نده من يه بار تو جمع گفتم اين همه ميگن بچه بيار بيارم ميان يه بار پوشكشو عوض كنن اگه ميكنن من همين امشب دست ب كار شم ديگه لال شدن 

مهم نیست که چقدر در جاده اشتباه پیش رفته ای! همین الان دور بزن
ببين عزيزم من يسال نبودك خونه خودم بودم عين شمادقيقاعموشوهرم اومدخونمون گفت بچه چرانميارين شوهر ...

ن فک میکنن مثلا اونا بگن بچه بیارین ما دست ب کار میشیم. خو چرا دخالت میکنین.

❤خدایا عاشقان را غم  مده  شکرانه اش با من....❤
خب به مادرشوهرت که می تونی بگی پسرت پول  نداره

میگه پولشو من میدم تو بیار 

الکی از اوناس کاری نمبکنه وعده میده بکنه ام منت میزنه

ریسک  به این بزرگی کنم بچه ببارم با پول مادرشوهر

خدایاشکرت
2706