2737
2734
عنوان

آبرررروم ب ملكوت اعلا پيوسست🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 2251 بازدید | 133 پست
خیلی ضایع بود😂😂😂😂 خوبه نگفته چشم انتظاری بد دردیه😛😛

واااااي خداااا 😂😂😂😂😂خداروشكر حضور ذهن و حاضر جوابي شمارو نداشت وگرنه من الان تو وان حموم خودمون ..ك نداريم..پس همسايمون داشتم رگم و ميزدم😂😂😂😂

مهم نیست بابا بزار یکم بره تو فاز فکر کنه عاشقشی😂 من و دخترخالم رابطمون اینجوریه همین که میرم براش ...

😂😂😂اصلا من ك اب از سرم گذشته الان ميرم پي ام ميدم وااااي چشمام كم سو شد توي اين چندماه مرسسسي ك من و از اين انتظار نجات دادي يگانه عشق زندگاني ام😂😂

خدا شماو دختر خالتون و حفظ كنه عزيزم😍🌹😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حتما نباید تو صفش باشی من پیش اومد پیام داده نوتش ک اومده دستم خورده همونجا رفته تو چت سین زده شده ...

يعنييي اولش ك خوندم پيامتون و اميدوار و اين شكلي😃😊😃😌شدم

تيكه اخرتون اين شكلي 😑😫😩😕😭م كرد

😂😂😂

از من بدشانس تری؟؟؟؟؟

با جاریم چند ماه بود قهر بودیم بخاطر بچه‌هامون

منم مغروووووووور

داشتم واتساپ م رو چک میکردم دیدم اسم نکبتشو  گفتم اینو حذفش کنم دستم خورد شروع کرد به تماس گرفتن وبوق خوردن اونم ساعت سه نصف شب

هول کرده بودم هر چی دستم میزدم قطع نمیشد دیگه چهار چنگولی پشت گوشی رو کندم و باطری رو در آوردم بعدم واتساپو پاکیدم اون لحظه مستعد بودم گوشیمو بزنم تو بوفه از ناراحتی

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬
ن اتفاقا بگو بخند کن راستشم بگو ک رفتی پروفایلشو ببینی ک پیام داده 

راستش و بگم فكر خوبيه

اما دلم نميخواد ميفهميد ك صفحه ش و پاك نكردم كلا

البته تا خودش چيزي نپرسه و نگه من هيچي نميگم

2738
دیگه راست و دروغش با خودش  تاپیکو قفل کرد رفت تو افق محو شد  وای یه کاربری میگفت شوهر خو ...

🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️😅😅😅😅😅😂😂😂😂😂خدا برا دشمن ادم نخواد😂😂😂

هيييي روووزگار اخه پيامشم ارزش نداشت🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ي ميمون ب ي ميمون ديگه با اشاره ميگه بيا بغ ...

خراب تعبیرتم😂😂🤣

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
از من بدشانس تری؟؟؟؟؟ با جاریم چند ماه بود قهر بودیم بخاطر بچه‌هامون منم مغروووووووور داشتم واتسا ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️واااي من ايمو رو ب خاطر اين پاك كردم البته ب دوستاو كسايي ك برام مهم نبودن زنگ ميزدم اونام عادت كرده بودن😂😂😂

2706