2733
2734
عنوان

آبرررروم ب ملكوت اعلا پيوسست🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 2251 بازدید | 133 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️اصلا ميخوام عكس ي سيبيل كلفت بذارم پروفم فردا بگم جووونم جيييگر كاري داشتي اين ...

سیبیلش یکم بالا باشه اشکال نداره؟😂

🌸هرچه در فهم تو آيد  آن بود مفهوم تو🌸
🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️اصلا ميخوام عكس ي سيبيل كلفت بذارم پروفم فردا بگم جووونم جيييگر كاري داشتي اين ...

این خط واگذار شده بعد تو صفحه طرف هم بوده تو رو خدا سوتی رو سوتی نیار اصلا تکون نخور

2731
تو هم اینجوری پی ام بده  نذر دنخ پنم وکک بعدکلی کیف بعد فرداش بگو عه گوشی دسته(مثلا اگه ب ...

اخه اشناييمون انقدررر كوتاه بود هيشكي و نميشناسه مگه اينكه همين پي ام و بدم بگم دچار معلوليت شدم يا هيچي نگم خودش حدس بزنه از پي امام🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️😅😅

[QUOTE=105549241]ي گيف ك ميمونه فك كنم ب بچه شه اشاره ميكنه ك بيا بغلم🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️يعني ب خاطر همچين چيزي منهدم شدم

____

باور کن دستش خورده😂😂😂 فکر کنم اون بیشتر سوتی داده 

2738
بمیرم برات  ۔دیگہ نمیخوای باھاش در ارتباط باشی ؟

خدددا نكنههه عزيزم🤦🏼‍♀️

نه بابا الان من ي بنده خدايي همچين بگي نگي تو زندگيمه و حالم باهاش خوبه فقط كنجكاوي امشب كار دستم داد🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️الان پيش خودش فكر ميكنه تو كفش بودم اين چندماه از اين حرصصصم ميگيره😩😩😩

[QUOTE=105549241]ي گيف ك ميمونه فك كنم ب بچه شه اشاره ميكنه ك بيا بغلم🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️يعني ب خاطر همچي ...

نههههه اسسسسكلللله بابا هميشه توي اون ي ماه ك هررروز قهرو دعوا داشتيم برا اشتي اين و ميفرستاد بي ترربيت منم عين منگولااا هااار هااارر ميخنديدم🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

2706