2703
2553

بچه هاااا دستم ميلرزززه

اصلااا حيثيت و غرورم منهدم شد🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

الهههه ي خوششش شانسي ام من

منه رواااني چندماه پيش با يكي حدود ي ماه چت كرديم البته فقط ٢بار ديدمش اما خب ازش خوشم اومده بود بيشتر جذب اخلاق گندش شده بودم🤦🏼‍♀️غرورو بي اعتناييش برام متفاوتش ميكرد با بقيه

خلاصه من اخلاقم از اون گندتر بودو با فحش و بي فرهنگي رابطه شروع نشده تموم شد🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

اااقااا بعداز چندماه ديدم پروفايلش انگاري عوض شده كنجكاو شدم براي اووولين بار بعداز چندماه رفتم پروفايلش و ببينم هموووون لحظه پي ام داااد🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

يعني فك كنين بعداز چندددد ماه ساعت ٣:٣٠صبح ب يكي پي ام بدين و همون لحظه سين شه و بفهمين تو صفحه تون بوده🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️اااقا اگه من بودم فك ميكردم طرف عييين اين چند ماه و بسسسط نششسته تو صفحه چتمون چشم انتظارر

شما چ فكررررري ميكردين🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

برا مجسسسمه اسطوره  خوش شانسي هركي ايده ميخواد من عكسم و براش بفرستم😫😫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

ازتون خواهش میکنم دوتاپیک آخر منو گزارش بزنید

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖

واااییی الان با ادبیات محترمانه نمیشع توصیف کرد بدشانسیتو😂😂😂

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
2706