1421
1363
عنوان

تو دایرکت اینستای شوهرم یه چیزایی دیدم😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1277 بازدید | 96 پست

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

واااااای خیلی باحالی تو نوکیا ساده از صد تا فحش بدتره براش هرکی دستش ببینه میفهمه چه غلطی کرده &nbs ...

😂نه خوشبختیم اینجاس سرکار نمیزارن گوشی لمسی ببرن .میگه سرکار نمیزارن.خب چقد حرص بخورم ی مدت داغون شدم الان خیالم راحته.

میشه ی صلوات مهمونم کنین خدا بهم آرامش بده🙏🙏
1390
اصلا قهر نکن وقتی میخوای طلاق بگیری چون بری ممکنه نیاد دنبالت و وقتی نیستی کارای دیگم بکنه

چرا مطمینم مثل چی پشیمون میشه مخصوصا ک روش نمیشه ب خانوادها دلیل قهرمونو بگه و همه محکومش میکنن با اولین کلمه ش

عزیزم دخترا رو ندادن بهش و بلاکش کردن داشته مخ میزده ب دوستی نرسید

آهان.ببخشید من کامل نخوندم.خوب ببین هرکسی مرتکب اشتباه میشه.اگر میدونی آرامشتون بیشتر ارزش داره فراموش کن.از خدا بخواه کمکت کنه 

1376
چرا مطمینم مثل چی پشیمون میشه مخصوصا ک روش نمیشه ب خانوادها دلیل قهرمونو بگه و همه محکومش میکنن با ا ...

وااای نه تو رو خدا این اشتباهو نکن بخدااا بدتر میشه وقتی بدونه تو به بقیه گفتی.اصللااا نگی ها بزار ی ترسی تو دلش بمونه .تو بچه داری دروغه بخاطر چت طلاق بگیری فقط زندگیت بدتر میشه خودت خونه حالشو بگیر

میشه ی صلوات مهمونم کنین خدا بهم آرامش بده🙏🙏
آهان.ببخشید من کامل نخوندم.خوب ببین هرکسی مرتکب اشتباه میشه.اگر میدونی آرامشتون بیشتر ارزش داره فرام ...

شاید اگه برام اتفاق نیفتاده بود مطمین بودم تو همچین شرایطی ولش میکردم میرفتم ولی حالا موندم چکار کنم 

چنان جواب اینکارشو بدم ک درس عبرتی بشه براش 

یا بگذرم و حرمتا رو نکه دارم چون اولین باره ازش میبینم

1418
چه جوری گوشی شوهراتون می بینین شوهر منقفل گوشیش تنها با چشمش باز می شه  یعنی باید به دوربین گوش ...

وایییی😭😂😂😂😂😂

خدایا تویی یاور تویی همدم تویی مهربان از مادر  😍😍😍
چرا با خنده من باشم ظرف هارو میشکونم پرت میکنم سمتس

همین دیگه اینجوری راحت نقطه ضعف میده دستش.دیگه اینکه مردا ازین کارا ترسی ندارن.دفعه دیگه به خودش میگه حالا چندتا ظرف میشکونه بعدم یادش میره.اما اگر با خنده باشه شوهره نمیتونه تشخیص بده که الان تو ذهن خانمش چی میگذره همین باعث میشه همیشه یه ترس تو وجودش باشه.به خودش میگه خانمم ظاهرا متوجه نشده چ خبره که داره اینجور میگه وگرنه واویلا

نه عزیزم اگر اولین بارشه چیزی بهش نگو ولی سرسنگین باش یا مثلا بگو چقدر خیانت بده یه بنده خدایی دیدم به زنش خیانت کرد خیلی ناراحت شدم خاک بر سر ابن نروا کننن که قدر زندکی خودشونو نمیدونن بگو هیچکس نثل زن ادم نمیشه یا مثلا بگو زن ها هم بد شدن خبانت به شوهرشون میکنن خاک تو سرشون کننن ولی خونه بالات اصلا نرو 

خدایا تویی یاور تویی همدم تویی مهربان از مادر  😍😍😍
1331