2726

[QUOTE=105548619]با اراده خودم عاشق اون عوضی نشدم عشقشو خدا تو دلم گذاشت وقتی ازدواج کرد میخواستم خودمو بکشم مجبور شد ...

سعی کن جای پاک کردن سوال فکر حل مسئله باشی  ذهن مشغول هرچی بشه بهش پروبال میده و پررنگ میشه تو زندگی، عاشق شوهرت باش مردا با محبت رام میشن اگه اونی که عاشقش بودی باهات زندگی میکرد چیکار میکرد براش همون کار برای شوهرت بکن عشق باید ساخت ، و اینکه یه سرگرمی ام برای خودت دست و پا کن بیکاری فکر میاره 

اگه یه روزی خواستم خودمو بکشم قبلش باید پسر عممم بکشم چون باعث همه بدبختی های زندگیم ضربه ای که تو ن ...

هههه حالا میگی هرچی من میگم اینم کاربر هم میگه من

ولی خداییش منم دوست دارم پسرداییمو اتیش بزنم چون ی دختر درسخون بودم و سرم تولاک خودم بود ک اومد تو زندگیم  وهی مزاحم میشد و چشم و گوشمو ب ازدواج و عاشقی باز کرد وگرنه منه درسخون کجا و ازدواج کجا

بعضی از دوستای مدرسه یا دبیرام ک منو میبینن باورنمیکنن ک ازدواج کردم از بس دنبال اهداف ایندم بودم و اصلا بفکر جنس مذکر نبودم

خدا لعنتش کنههه

چه زیباست انتظار آمدنت پسرم💋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی شوهرت هست بگو مثلا وقتی سر سفره نشستین بگو راستی مامان شوهرم چند وقته همش گیر میده تو زنگ نمیزن ...

داشتیم میرفتیم خونه مادرش داشتم واسه احترام به اونا این راهو میرفتم واسه دیدنشون شوهرم بهم گفت تو که شعور نداری به مامانم یه زنگ بزنی چطور روت میشه فقط بیای بخوری که نرفتم به خاطر این حرف زشتش. 

مادرشوهر که تاحالا هر کار زشتی بگی باهام کرده و تهمت ناروا فحش زشت جلو همین شوهر بهم داده. اگه این کارارو با هر دختری می‌کرد چشم دیدنشو نداشت. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
2728
خوشحال میشه میگه چقدر پسرش به فکزسه. به نظرت اون بهش گیر میده یا خود شوهرم انقدر به فکرشه؟ با هم رفت ...

اگه میخوای طلاق بگیری و مشکل نداری منظورم اینه خانوادتم پشتتن راه اخرم امتحان کن راه اخر سلیطه بازیه😂جدی میگم باور کن مثلا میگه زنگ بزن بگو چشم تو جون بخواه بعد زنگ بزن برین به اعصاب مادره بگو الو سلام چی میخوای از جون منو زندگی من چرا همش شوهرمو پر میکنی اینا قشقرق به پا کن شوهره میترسه ازت فقط میخواد از خانوادش دور باشی خودشم نمیره دیگه باور کن😂مثلا شوهرت گیر میده اذیت میکنه شمارههمکارشو بردار یا دایی یا خاله رودر وایسی دارش بگو الان زنگ میزنم بهش.یا اگه دعوا میکنه هر دیقه به محض اینکه اولین غرو زد داد و بیداد کن دعوا راه بنداز جیغ بزن همسایه ها بیان پایین 😂دیگه اگه نشد طلاق چی بگم دیگه.حالا مهریت چقده

زشت بدبخت که بده

خب بدبختیش مربوط ب قیافش نیست

بالاخره بعضیا از موقعیتهای زندگیشون خوب استفاده نمیکنن و خوشبخت نمیشن

مثلا شما بعد شکست عشقی تحمل نکردی و برای فرار سریع با سوهرت ازدواج کردی درحالیکه میتونستی درس بخونی و ب نوقع با یکی ک خوب بشناسیش ازدواج کنی

هههه حالا میگی هرچی من میگم اینم کاربر هم میگه من ولی خداییش منم دوست دارم پسرداییمو اتیش بزنم چون ...

وای خدا چقدر وجه مشترک اهل کجایی؟ خیلی بده آدم شوهرش درکش نکنه. دلم میخواد زار بزنم از این مشکلم

خب بدبختیش مربوط ب قیافش نیست بالاخره بعضیا از موقعیتهای زندگیشون خوب استفاده نمیکنن و خوشبخت نمیشن ...

نتونستم طاقت بیارم میگم در حد مرگ میخواستم دوبار به خاطرش اقدام به خودکشی کردم یادمه زنگ زدم به یه مشاور تلفنی یه آقایی بود فهمید چقدر حالم بده گفت به اون شخصی که میگه دوستت داره فرصت بده مجبوری داری تو جوونی کار دست خودت میدی تا یکم از فکر اون بیای بیرون. 

اهههه از دست این بابا مامانای شللللل وای نگو

تازه زنگ میزد ب شوهرم و نصیحتمون میکرد ک اینطور و اونطور رفتار کنید حاظر بود هرکاری کنه طلاق نگیرم😅

ولی خداروشکر ی خوبی کرد اونم بااینک دروغ تهدید کرد اما بهتر هیچی یبار رف محل کار شوهرم و تهدیدش کرد ک اگ این بدخلقیاشو تکرار کنه دخترمو طلاق میدم

میدونم ک دروغه و هیچوقت نمیخواس طلاق بگیرم بخاطر اینک فامیل زاااارت و پورتمون بش نگن دخترت مطلقس اما باز فیلم خوبی بود جلو شوهرم😅

چه زیباست انتظار آمدنت پسرم💋
اگه میخوای طلاق بگیری و مشکل نداری منظورم اینه خانوادتم پشتتن راه اخرم امتحان کن راه اخر سلیطه بازیه ...

عزیزم اتفاقا انقدر تازگی شوهرم رو اعصابم رفت و یه بارم همین چند روز پیش نصف شب تو خیابون تو ماشین هی بهم حرف بد زد من مدارا کردم ولی ول نکرد نصف شب از ماشین پیاده شدم تهدیدش کردم گفتم داری روانیم میکنی زنگ میزنم به عمت یکم ترسید دیشب خیلی رو مخم رفت بهش گفتم بس کن دیگه شورشو درآوردی زنگ میزنم به عمت انقدر رو مخم رفت تا زدم و گفتم بیچارم کرده از بس میگه به مامانم زنگ بزن بهم میگه واسه خوردن میای اونجا عمش گفت حرفش بده تو هم وظیفه ای نداری. این عمش قبلا هم وساطت کرده بود و گفته بود اگه مشکلی سرت درآورد به من زنگ بزن. اما لج کرد الان عصبانیه میگه چرا آبرومو بردی مجبور شدم بخدا صبرمو تموم کرده این بشر. 

تازه زنگ میزد ب شوهرم و نصیحتمون میکرد ک اینطور و اونطور رفتار کنید حاظر بود هرکاری کنه طلاق نگیرم😅 ...

باز خوب کرده. 

2706