1421
1411
چی بت بگم خنگ و ساده بودم جلوگیریم طبیعی بود و ناخواسته شد منم کاش خیلی زودتر ازاینا جدامیشدم  ...

23 سالمه عجب. شوهرتم بچه میخواست؟شوهر من خیلی بد زبونه با حرفاش منو میسوزونه بعدم میگه عصبی بودم. آره 4 ساله دارم زجر میکشم سر این که مطلقه نشم سر این که اون پسر عمم خوشحال نشه اما گور پدر حرف بقیه. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
من خودمم خیلی سیاست ندارم اما تو دیگه اصلا سیاست نداری صفری شوهرتم بچه ننس والا یکم به دل شوهرت راه ...

من صدبار به مادرشوهرم گفتم که من عادت ندارم تلفن دستم بگیرم به مادر خودمم بزنگم اما چه کنم از شانس بدم شوهر بچه ننه گیرم اومده. به دردم نمیخوره. بهتره بره پی زندگیش. 

😔😔😔

اگه یه روزی خواستم خودمو بکشم قبلش باید پسر عممم بکشم چون باعث همه بدبختی های زندگیم ضربه ای که تو نوجوونی بهم زد اونه. 

تو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

من صدبار به مادرشوهرم گفتم که من عادت ندارم تلفن دستم بگیرم به مادر خودمم بزنگم اما چه کنم از شانس ب ...

وقتی شوهرت هست بگو مثلا وقتی سر سفره نشستین بگو راستی مامان شوهرم چند وقته همش گیر میده تو زنگ نمیزنی....

1401
وقتی شوهرت هست بگو مثلا وقتی سر سفره نشستین بگو راستی مامان شوهرم چند وقته همش گیر میده تو زنگ نمیزن ...

خوشحال میشه میگه چقدر پسرش به فکزسه. به نظرت اون بهش گیر میده یا خود شوهرم انقدر به فکرشه؟ با هم رفته بودیم سفر با شوهرم صبح که اونجا از خواب بیدار شدم نگفت عزیزم چطوری خوبی صبحت بخیر فقط یه کاره گفت به مامانم زنگ بزن. در صورتیکه مامان خودش رفت سفر به من یه زنگ نزد. اما من یه سفر دو روزه رفته بودم. 

شوهرم درکم نمیکنه. مرد بچه ننه به درد نمیخوره خستم دیگه یکمم به فکر من باشه. 

23 سالمه عجب. شوهرتم بچه میخواست؟شوهر من خیلی بد زبونه با حرفاش منو میسوزونه بعدم میگه عصبی بودم. آر ...

منم واس اینک نگن مطلقس موندم توزندگیم البته تقصیر پدرمم بوده هروق تصمیم طلاق میگرفتم ومیرفتم خونشون بخاطر اینک طلاق نگیرم و نگن دخترش مطلقس هی میگف اشکال نداره وبرگرد ب زندگیت و زن مطلقه توجامعه راحت نیس و بدبخت میشه و غیره😡 نمیبخشم بابامو

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه زیباست انتظار آمدنت پسرم💋
منم واس اینک نگن مطلقس موندم توزندگیم البته تقصیر پدرمم بوده هروق تصمیم طلاق میگرفتم ومیرفتم خونشون ...

اهههه از دست این بابا مامانای شللللل وای نگو

اگه مسئولیت اشتباهتتو بپذیری باور کن حالت بهتر میشه. اینو میگم چون خودم تجربه دارم. مادامی که خدا و ...

عزیزم بخدا خیلی جاها جون کندم خدا فراهم نکرد بقیشو بیخیال دوباره باید رو قوی شدنم کار کنم خیلی به شوهر بچه ننه ام وابسته شدم. 

1376

[QUOTE=105548619]با اراده خودم عاشق اون عوضی نشدم عشقشو خدا تو دلم گذاشت وقتی ازدواج کرد میخواستم خودمو بکشم مجبور شد ...

سعی کن جای پاک کردن سوال فکر حل مسئله باشی  ذهن مشغول هرچی بشه بهش پروبال میده و پررنگ میشه تو زندگی، عاشق شوهرت باش مردا با محبت رام میشن اگه اونی که عاشقش بودی باهات زندگی میکرد چیکار میکرد براش همون کار برای شوهرت بکن عشق باید ساخت ، و اینکه یه سرگرمی ام برای خودت دست و پا کن بیکاری فکر میاره 

اگه یه روزی خواستم خودمو بکشم قبلش باید پسر عممم بکشم چون باعث همه بدبختی های زندگیم ضربه ای که تو ن ...

هههه حالا میگی هرچی من میگم اینم کاربر هم میگه من

ولی خداییش منم دوست دارم پسرداییمو اتیش بزنم چون ی دختر درسخون بودم و سرم تولاک خودم بود ک اومد تو زندگیم  وهی مزاحم میشد و چشم و گوشمو ب ازدواج و عاشقی باز کرد وگرنه منه درسخون کجا و ازدواج کجا

بعضی از دوستای مدرسه یا دبیرام ک منو میبینن باورنمیکنن ک ازدواج کردم از بس دنبال اهداف ایندم بودم و اصلا بفکر جنس مذکر نبودم

خدا لعنتش کنههه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی شوهرت هست بگو مثلا وقتی سر سفره نشستین بگو راستی مامان شوهرم چند وقته همش گیر میده تو زنگ نمیزن ...

داشتیم میرفتیم خونه مادرش داشتم واسه احترام به اونا این راهو میرفتم واسه دیدنشون شوهرم بهم گفت تو که شعور نداری به مامانم یه زنگ بزنی چطور روت میشه فقط بیای بخوری که نرفتم به خاطر این حرف زشتش. 

مادرشوهر که تاحالا هر کار زشتی بگی باهام کرده و تهمت ناروا فحش زشت جلو همین شوهر بهم داده. اگه این کارارو با هر دختری می‌کرد چشم دیدنشو نداشت. 

خوشحال میشه میگه چقدر پسرش به فکزسه. به نظرت اون بهش گیر میده یا خود شوهرم انقدر به فکرشه؟ با هم رفت ...

اگه میخوای طلاق بگیری و مشکل نداری منظورم اینه خانوادتم پشتتن راه اخرم امتحان کن راه اخر سلیطه بازیه😂جدی میگم باور کن مثلا میگه زنگ بزن بگو چشم تو جون بخواه بعد زنگ بزن برین به اعصاب مادره بگو الو سلام چی میخوای از جون منو زندگی من چرا همش شوهرمو پر میکنی اینا قشقرق به پا کن شوهره میترسه ازت فقط میخواد از خانوادش دور باشی خودشم نمیره دیگه باور کن😂مثلا شوهرت گیر میده اذیت میکنه شمارههمکارشو بردار یا دایی یا خاله رودر وایسی دارش بگو الان زنگ میزنم بهش.یا اگه دعوا میکنه هر دیقه به محض اینکه اولین غرو زد داد و بیداد کن دعوا راه بنداز جیغ بزن همسایه ها بیان پایین 😂دیگه اگه نشد طلاق چی بگم دیگه.حالا مهریت چقده

1396
زشت بدبخت که بده

خب بدبختیش مربوط ب قیافش نیست

بالاخره بعضیا از موقعیتهای زندگیشون خوب استفاده نمیکنن و خوشبخت نمیشن

مثلا شما بعد شکست عشقی تحمل نکردی و برای فرار سریع با سوهرت ازدواج کردی درحالیکه میتونستی درس بخونی و ب نوقع با یکی ک خوب بشناسیش ازدواج کنی

خدایا عاشقتم که همیشه برام بهترینها رو کنار گذاشتی😍😘😘
هههه حالا میگی هرچی من میگم اینم کاربر هم میگه من ولی خداییش منم دوست دارم پسرداییمو اتیش بزنم چون ...

وای خدا چقدر وجه مشترک اهل کجایی؟ خیلی بده آدم شوهرش درکش نکنه. دلم میخواد زار بزنم از این مشکلم

خب بدبختیش مربوط ب قیافش نیست بالاخره بعضیا از موقعیتهای زندگیشون خوب استفاده نمیکنن و خوشبخت نمیشن ...

نتونستم طاقت بیارم میگم در حد مرگ میخواستم دوبار به خاطرش اقدام به خودکشی کردم یادمه زنگ زدم به یه مشاور تلفنی یه آقایی بود فهمید چقدر حالم بده گفت به اون شخصی که میگه دوستت داره فرصت بده مجبوری داری تو جوونی کار دست خودت میدی تا یکم از فکر اون بیای بیرون. 

اهههه از دست این بابا مامانای شللللل وای نگو

تازه زنگ میزد ب شوهرم و نصیحتمون میکرد ک اینطور و اونطور رفتار کنید حاظر بود هرکاری کنه طلاق نگیرم😅

ولی خداروشکر ی خوبی کرد اونم بااینک دروغ تهدید کرد اما بهتر هیچی یبار رف محل کار شوهرم و تهدیدش کرد ک اگ این بدخلقیاشو تکرار کنه دخترمو طلاق میدم

میدونم ک دروغه و هیچوقت نمیخواس طلاق بگیرم بخاطر اینک فامیل زاااارت و پورتمون بش نگن دخترت مطلقس اما باز فیلم خوبی بود جلو شوهرم😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1331