2726
عنوان

تلخ و شیرینی بعد از زایمان و طعم بچه داری

| مشاهده متن کامل بحث + 1632 بازدید | 101 پست
دقیقا،من ک شوهرمو دیوونه کردم یه روز خوبم یه روز با همه دعوا دارم،بیچاره شوهرم هیچی نمیگه دو شب پیش ...

آخ گفتی یوبوست من تازه یوبوست و بواسیرم خوب شده فک میکردم تا آخر عمر  خوب نمیشه الن ایقد خوشحالم خوب شده خداروشکر داشتم میمردم

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده
داشتن نوزاد زيبا البته از دور بيخوابي وپوشك عوض كردن أروغگرفتن حمام بردن سر پا موندن درد دست هام خو ...

من دخترم ۴۶ روزشه... 

خسته نباشی خیلی سخته، الان رو پام گذاشتم ک بخوابه و خوابش برده ولی هم میذارمش زمین بیدار میشه

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الن حدود یک ماهه شبا میخوابه دیر میخابه ولی مثلا۱ میخابه تا ۱۱ بینش هم س چهار بار. شیر میخوره دقیقا ...

ببین اگه بچت شبها هی بیدار میشه برای شیر به خاطر ‌گرسنگی هست 

دختر اول منم این جور بود هی بیدار میشد ساعت به ساعت شیر میخورد کلافه شده بودم

حالا میفهمم طفلی گرسنه بوده میگم کاش زمان به عقب برگرده من بفهمم بی خوابیش از گرسنگی بوده بهش شیر خشک بدم😢

دختر دومم الان ۵۰ روزشه اون اصلا اگه گرسنش باشه نمیخوابه برای همین هی شیرمو تقویت کردم تا گرسنه نمونه اگه بازم گرسنه باشه یه وعده آخر شب شیر خشک میدم راحت میحوابه طفلی

راستی روزی دو یا سه بار روی سرش از فرق سر تا پیشانیش روغن کنجد بمال چند قطره بی خوابی و بی قراریش رو خوب میکنه

من یه روز نمالم رفلکسش برمیگرده و بی قراری میکنه

دکتر طب سنتی بهم اینو گفت خدا خیرش بده

خیلی موثر بود

خخخخخ من ک الان اینجوریم 😃😂😘😐🤨😫😣😛😴😕😭😩😬😡😳🤫 کلا رد دادم

من که زایمانم که راحت بود پسرمم اروم ولی خانواده ها خیلی عذابم دادن خاطره بدی شد 

دلم آرامشی خدایی میخواهد....
2728
آخ گفتی یوبوست من تازه یوبوست و بواسیرم خوب شده فک میکردم تا آخر عمر  خوب نمیشه الن ایقد خوشحال ...

خوش بحالت☹️

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
آخ گفتی یوبوست من تازه یوبوست و بواسیرم خوب شده فک میکردم تا آخر عمر  خوب نمیشه الن ایقد خوشحال ...

چیکار کردی خوب شدی؟؟؟؟ 

من دخترم ۴۶ روزشه...  خسته نباشی خیلی سخته، الان رو پام گذاشتم ک بخوابه و خوابش برده ولی هم می ...

مرسي عزيزم بايد يك ساعت بعد خواب هم رو پات باشه الحسابي مست خواب بشه 

ببخشيد دختر شما هم زياد شير ميخورد از ساعت٣سينه من دهنش در ميارم گريه ميكنه مك نميزنه فقط تو دهنشه 

یعنی الان خوابش منظم شده؟؟؟؟ بچم ک ۴۶ روزشه منو اوسکول کرده....  وقتی خوابه من خواب از سرم میپ ...

بعد دوماه خودت میفهمی زیاد میخوابه اوایل منو شوهرم از بیخوابی مریض شدیم😂😂😋

تنهاموندم افسردگی بدی گرفتم درداستخون دنبالچم دردبخیه هام وشیرینی بچه ایشالاهمه این حسوبچشن

برای حل شدن همیشگی مشکلم ودرست شدن زندگیم خواهش میکنم یه صلوات بفرستید
چیکار کردی خوب شدی؟؟؟؟ 

هزار تا دکتر و کرم و پماد زدم خوب نشد تا ی روز ی نفر ی راهکاری بهم گفت خدا خیرش بده از شدت یوبوست و درد زخم بواسیر داشتم میمیردم  انجام دادم یکم زشتو چندشه ولی خیلی موثره روم نمیشه بگم😅🤐

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده
مرسي عزيزم بايد يك ساعت بعد خواب هم رو پات باشه الحسابي مست خواب بشه  ببخشيد دختر شما هم زياد ...

خخخخخخخ 

اخ دقیقا من شبا ک کنارم میذارم بیدار میشه شیر ک میخوره دیگ سینمو جمع نمیکنم تا صبح باید کنار دهنش باشه و دستشم میذاره روش نیم وجبی.... منم میخوابم باز شیر بخواد سریع میدم تو دهنش

بعد دوماه خودت میفهمی زیاد میخوابه اوایل منو شوهرم از بیخوابی مریض شدیم😂😂😋

شوهر من ک تخت میخوابه کاری ب این نداره ک پاشه نگهش داره

2706