2703
2553

خانوما میشه بیاین راجبش حرف بزنیم و از تجربیاتتون بگین؟؟؟؟؟ 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

بیخابی دهنمو سرویس کرده بود الن عشقم ۳ ماهشه راضیم خدادرروو شککررر

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچی جز دوره ای که بعد از سزارین گذشت تا حالم خوب شد سخت نبود برام

اما قشنگ ترین حس دنیا لحظه ای بود که دکترم پسرمو نشونم داد

عشق تو به غیر دردسر🤕 نیست ولی...قربان سری که درد کردن بلد است😇
2456

پسرم دو سال و ۳ ماهشه پیش پای شما دیشب تا ۶ بیدار نگهم داشت😥الانم بیدار شد نیم ساعت گریه کرد الانم پشت پاهامه تا بخوابه😐خلاصه که نگم برات چ کیفیه 😢البته بچه با بچه فرق داره پسر من از وقتی به دنیا اومد پوستمو منو کند ایشالله بچه شما از اون ساکتاش باشه

واسه سلامتی مامان و بابام دو تا حمد میخونی؟😔😔😔
بیخابی دهنمو سرویس کرده بود الن عشقم ۳ ماهشه راضیم خدادرروو شککررر

یعنی الان خوابش منظم شده؟؟؟؟ بچم ک ۴۶ روزشه منو اوسکول کرده.... 

وقتی خوابه من خواب از سرم میپره تا میام بخوابم بیدار میشه،ولی بازم شیرینه ب نظرم وجود بچه 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

ما‌شاالله چ همه دل پری از بی خوابی داریم!!!!؟؟؟؟ 😂😂😂😂😂

2714
یعنی الان خوابش منظم شده؟؟؟؟ بچم ک ۴۶ روزشه منو اوسکول کرده....  وقتی خوابه من خواب از سرم میپ ...

الن حدود یک ماهه شبا میخوابه دیر میخابه ولی مثلا۱ میخابه تا ۱۱ بینش هم س چهار بار. شیر میخوره دقیقا دوماه و ده روزشه

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده

خیلی خوبه بچه و بچه داری

خوبتر از اون آدام های اطرافت که درکت میکنن که فرد بچه دار  ممکنه بی خوابی بکشه،خسته و عصبانی باشه و خیلی چیزهای دیگه و کمکت میکنن یا اگه کمک نمیکنن لا اقل کارت رو زیادتر نمی کنن 

دخترم الان ۵۰ روزشه شیرش رو حورده خوابیده

الان دارم پاهای دختر بزرگم که ۵سالش هست رو ماساژ میدم 😍بیدار شده میگه پام درد میکنه

ولی احساس خستگی نمیکنم بچه ها خیلی عشقن به خدا😍😍😍

هرچی فکر کردم دیدم خیلی طولانیه بخوام بگم به همین استیکر اکتفا میکنم😭

خخخخخ

من ک الان اینجوریم 😃😂😘😐🤨😫😣😛😴😕😭😩😬😡😳🤫

کلا رد دادم

خیلی خوبه بچه و بچه داری خوبتر از اون آدام های اطرافت که درکت میکنن که فرد بچه دار  ممکنه بی خ ...

دقیقا،من ک شوهرمو دیوونه کردم یه روز خوبم یه روز با همه دعوا دارم،بیچاره شوهرم هیچی نمیگه

دو شب پیش رفته با ذوق و شوق شلوار لی خریده واسم منم دچار یبوست شدید هستم و اون شب خیلی درد داشتم ب جای تشکر قیافه گرفتم و تیکه مینداختم بهش بعد ساعت ۵ صبح بیدارش کردم ک عذرخواهی کنم😁

2706