1464
1411
من دخترم ۴۶ روزشه...  خسته نباشی خیلی سخته، الان رو پام گذاشتم ک بخوابه و خوابش برده ولی هم می ...

مرسي عزيزم بايد يك ساعت بعد خواب هم رو پات باشه الحسابي مست خواب بشه 

ببخشيد دختر شما هم زياد شير ميخورد از ساعت٣سينه من دهنش در ميارم گريه ميكنه مك نميزنه فقط تو دهنشه 

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

یعنی الان خوابش منظم شده؟؟؟؟ بچم ک ۴۶ روزشه منو اوسکول کرده....  وقتی خوابه من خواب از سرم میپ ...

بعد دوماه خودت میفهمی زیاد میخوابه اوایل منو شوهرم از بیخوابی مریض شدیم😂😂😋

خوشبخترینم وقتی قلبی به پاکی قلبت برای من میتپد
1473
چیکار کردی خوب شدی؟؟؟؟ 

هزار تا دکتر و کرم و پماد زدم خوب نشد تا ی روز ی نفر ی راهکاری بهم گفت خدا خیرش بده از شدت یوبوست و درد زخم بواسیر داشتم میمیردم  انجام دادم یکم زشتو چندشه ولی خیلی موثره روم نمیشه بگم😅🤐

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد ۱۷۱😁
مرسي عزيزم بايد يك ساعت بعد خواب هم رو پات باشه الحسابي مست خواب بشه  ببخشيد دختر شما هم زياد ...

خخخخخخخ 

اخ دقیقا من شبا ک کنارم میذارم بیدار میشه شیر ک میخوره دیگ سینمو جمع نمیکنم تا صبح باید کنار دهنش باشه و دستشم میذاره روش نیم وجبی.... منم میخوابم باز شیر بخواد سریع میدم تو دهنش

1444
ببین اگه بچت شبها هی بیدار میشه برای شیر به خاطر ‌گرسنگی هست  دختر اول منم این جور بود هی بیدا ...

من دخترم خودش ک بیدار نمیشه من ساعت میزارم بیدار میشم شیر میدم میترسم قندش بیوفته  چیزیش بشه تازه وقتی خوابش میبره شیر نمیخوره بیدارش کنم عصبی میشه منم اذیتش نمیکنم هر وقت بیدار شه شیر میدم ینی خطرناک نیس اگ بیدار نشه شیر نخوره بش شیر ندم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد ۱۷۱😁
مرسي عزيزم بايد يك ساعت بعد خواب هم رو پات باشه الحسابي مست خواب بشه  ببخشيد دختر شما هم زياد ...

برای اینه که شیرت کمه و اون هنوز گرسنس سینتو ول نمیکنه

دختر اول من دقیقا همین طور بود و من نمیفهمیدم به خاطر گرسنگی هست

برای دوستمون بالا نوشتم که برای دختر دومم چکار کردم

شمن تا دوسالگی اصلا یه خواب کامل نداشتم یکی میگفت گشنشه یکی میگفت جاش خیسه و گرمه یا سرده. یکی میگفت 40 سربیاد آروم میشه بعد گفتن 6 ماه بشه بعد گفتن 1 سال ولی خواهر تا دوسال هر یه ساعت باید بیدار میشدم الانم که دلم خوشه از شیر گرفتمش 1 ساعت به 1 ساعت اب میخواد همش میگم ای خدا منو بکش راحت شم از دست بچه ولی خدایی وقتی نیست همش میگم کجاس یه چیزی کمه 

رفتم به باغی،دیدم کلاغی،زدم تو گوشش،گوشش خون افتاد،بردمش دکتر،دکتر دواش داد،دوا نخورده،افتاده مرده،
بگو خجالت نکش

تنقیه با آب

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1476
شوهر من ک تخت میخوابه کاری ب این نداره ک پاشه نگهش داره

تنهایی سخته مخصوصا اوایلش الانم نزدیک ۵ ماهشه شبا رو پاش میخوابونه میذاره کنارم تا گشنش شد بهش شیرمیدم تا صب میخوابه وسطا شیرمیدم

خوشبخترینم وقتی قلبی به پاکی قلبت برای من میتپد
توروخدا بگو من ک مرگمه برم دستشویی از شدت درد و سوزش

گفتم دیگه اگ واقعا میخای خوب شی امتحان کن چون من اولش بدم میومدم ی شلنگ برا خودت بخر با اون یکم آب بفرست داخل ببخشیداااااااا خیلی عذر میخام هم نرم میشه هم با آب ک میاد بیرون زخمت کمتر درد میکنه و بدتر نمیشه و تمیز هم میشه وخیلی زود خوب میشی  خیلی اثر بخش تر از چیزیه ک فکرشو بکنی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1331