2410
2553
نکن اینکارا رو مگه بچه ای.فردا خانواده شوهرت از این مسله سو استفاده میکنن.میومد خونه دلخوری داشتی می ...

یا 1درصد فکر کن نره اونجا بره پیش رفیقاشو هزارتا کار که نکرده رو بکنه

خدااااااااااااااااااابغلم کن.خیلی خستم
خدایی چجوری اینقدر سریع ریپلای کردی من قبل از اینکه بفرستم،جوابتو خوندم. نمیدونم من امروز و امشب هم ...

هیییی   خواهر از ناراختیه شوهرم خیلی خوبه برادرشوهرم و مادرش پرش کردن

الان من لغو کاربری شدم😒😒امریکا حمله نمیکنه🤔🤔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم شما نباید در و قفل میکردی خب معلومه ک در و نمیزنه چون اون الان خودشم نمیدونه ک بهت تهمت زده فک میکنه تو اینکار و کردی و الانم داری پیش دستی میکنی بعدشم الان زنگ بزن خونه مادر شوهرت ببین اونجاس یا نه

2714

خب بعضی از مردا دهن بین هستن مخصوصا اگه نزدیک خانواده شوهر زندگی کنی که دیگه قشنننگ میرینن تو زندگیت اینقدر دخالت میکنن نمیدونم خدایی چشونه این مادر شوهرا و خواهرشوهرا واقعا هاااا

تو پنجره دیدم رفت

منم اینکارو کردم ری آخر 3ماه جدازندگی کردیم بچه دوممو باردار بودم ونزدیک زایمانم بود.خانوادش راه دورن.میرفت پیش رفیقاش .البته من از اول ازدواج قسمش داده بودم سمت بعضی چیزانره ولی قلیونو میکشید تو اون 3ماه.ی بارم خودش لج کرد چند ماه بعد زایمانم خونه نمیومد تقریبا 1ماه پرسیدم چرا نمیای گفت تو پاسال منو انداختی بیرون بخاطر همین.پارسا بخاطر فشارای عصبی که بهم میاورد انداختمش بیرون

خدااااااااااااااااااابغلم کن.خیلی خستم