2737
2734
عنوان

چگونه شاخ مدرسه باشیم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 34559 بازدید | 187 پست
به خاطر همه ایناس که دلم نمیخواد برم امسال مدرسه.امسال میرم یازدهم ولی اصلا خوشحال نیستم هیچ کدوم از ...

من کل راهنمایی تنها بودم 

مهم خودتی و درسا اگر کسی در شانت نبود حاضر تشو اصا باهاشون باشی 

این داستانا ک زیاده  بببنید من خودم وسایلام همه تمیز و خوبو و کتونی من خودم نمیدونستم ولی دوست ...

منظورم اینکه نمیاد از زندگیش بگه جز مسائل مهم و با کسی زود دوست نمیشه.... آره بابا ریز به ریز زندگیه نگاه میکنن 

هرچی میخوامو دارم ، هرچیم بخوام بدست میارم😊موفقیت من حتمیه ، بهترینا برام اتفاق میوفته . حال دلم خوبِ ومطمئنم آرامشم روزانه افزون میشه 💜💛💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منظورم اینکه نمیاد از زندگیش بگه جز مسائل مهم و با کسی زود دوست نمیشه.... آره بابا ریز به ریز زندگیه ...

خوبه 

ادم هرچی کمتر بگه از خودش بهتره 

ن صرفا برا شاخیا 

دردسره حرف زدن چون نامرد زیاده

2738
حتی وقتی فینگیلیش مینویسن دیگه حروف صدا دارم نمیزارن مثلا محدثه رو مینویسن mhds

یا خدااا ادم چه جوری بفهمه خب ...

من اصن چتای خواهرمو نمیفهمم😐😑 احساس خنگ بودن و عقب موندگی میکنم😐

خوبه  ادم هرچی کمتر بگه از خودش بهتره  ن صرفا برا شاخیا  دردسره حرف زدن چون نامرد ...

ببین اینا یه اکیپ مثلا شاخ داشتن ( از این مارک پوشا) و حالا بنا به دلایلی که نمیدونم خیلی دیده شده بودن تو مدرسه نهم بودن ۴ نفر . هر کدومشون یه هنر بلد بود و کسیو محل نمیدادن و ۹۰ درصد مدرسه عاشقشون بودن مخصوصا یکی که میخوند تو جشنا صداش خوب بوده .

الان این اکیپ شاخ به حساب میاد مثلا تو این دوران ‌؟

هرچی میخوامو دارم ، هرچیم بخوام بدست میارم😊موفقیت من حتمیه ، بهترینا برام اتفاق میوفته . حال دلم خوبِ ومطمئنم آرامشم روزانه افزون میشه 💜💛💙
فقط میتونم بگم زبان شیرین فارسی نابود شد😐

به فنا رفت 😂

ولی راحت تره براشون 

یادش بخیر یه زمونی شاخ برا گاو وگوسفند بود 

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2706