2737
2734
عنوان

چگونه شاخ مدرسه باشیم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 34558 بازدید | 187 پست
دختر من چیزایی که گفتیو داره و خدااااروشکر رفتارش درسته چقدر خوشحالم اینطوری نیست ولی آره فکر کنم ام ...

یه دوستی داشتم سوم راهنمایی کلاسمون جدا شد منم باهاش قطع رابطه کردم و با یکی دیگه دوست شدم

شاید باورتون نشه ولی طرف گریه میکرد میگفت بیا درباره با من باش ... برام نامه عاشقونه مینوشت زنگ تفریحا یواشکی میزاشت روی نیمکتم ... مامانشو برام اورد مدرسه که بهم بگه با دخترش دوست باشم .... دخترخالشو برام اورد .... همش گریه میکرد ... همکلاسیام میگفتن شما مث لیلی و مجنون شدین😑

والا من نمیدونم این چرا اینجوری بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای همین ازت میپرسم . دختر منم درونگراست برای همین کسیو خیلی محل نمیده و مودبه و وسایلشم همه مارک و ...

این داستانا ک زیاده 

بببنید من خودم وسایلام همه تمیز و خوبو و کتونی من خودم نمیدونستم ولی دوستام گفتن عه مارک فلان پوشیدی 😂😂

ینی تا به یه اسکچرز کوچییییک دقت کرده بودن ولی اروم و درونگرا بودن کاملاااا متفاوته با غرور  و ...

عین دختر شما داشتیم ولی ب اون افراد نمیگن شاخ ...نمیدونم چجور بگم متوجه شین باید تو جوش باشید 

برای همین ازت میپرسم . دختر منم درونگراست برای همین کسیو خیلی محل نمیده و مودبه و وسایلشم همه مارک و ...

فاجعست.دوساله پیشم به دوست من پیشنهاد رابطه داده بودن تو اردو.خیلی دوستم حالش بد شده بود 

2728
یه دوستی داشتم سوم راهنمایی کلاسمون جدا شد منم باهاش قطع رابطه کردم و با یکی دیگه دوست شدم شاید باو ...

همیشه هس این داستانا😂😂

ینی مامان من ک دهه ۶۰ الا نامه ها اینجوری داره از یه عده ک براش نوشتن توروخدا بیا با من و فلان😂😂

وای اونو ک نگو یه وضعیه اصا ب شخصه فقط راهنمایی سر همین چیزا دیووونه شدم دیوونه🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ بمان ...

مدرسش خیلی جای خوبیه هااا 😐 ولی خب دانش آموز همه جوره هست

هرچی میخوامو دارم ، هرچیم بخوام بدست میارم😊موفقیت من حتمیه ، بهترینا برام اتفاق میوفته . حال دلم خوبِ ومطمئنم آرامشم روزانه افزون میشه 💜💛💙
همیشه هس این داستانا😂😂 ینی مامان من ک دهه ۶۰ الا نامه ها اینجوری داره از یه عده ک براش نوشتن تورو ...

مامانت دهه شصتیه؟!چند سالشه؟!خودت چند سالته؟

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔
2738
مدرسش خیلی جای خوبیه هااا 😐 ولی خب دانش آموز همه جوره هست

تو راهنمایی ک فرق نداره همه جا یجوره متاسفانه اوضاع همینه بخاطر سن و دوران و ایناس 

ولی تو دبیرستان خ فرق داره واقعا جا تا جا 

بعضی جاهام خوبن ولی بچه هاش ...

من تو راهنمایی هفت جد و ابادم خداشاهده اومد جلو چشام ک هم رنگ بقیه نشم 

همش تنهاییو ب جون خریدم ولی شبیهشون نشدم خداروصدهزار مرتبه شکر

تازه این فقط تو مدرسس.توی مجازی یه جوری چت میکنن و مینویسن ادم نمیتونه بخونه بعد فکر میکنن خیلی خوبن

آره بابا ع میزارن و مخفف مینویسن 

اینم یادم اومد ( گوشیت آیفون باشه )

هرچی میخوامو دارم ، هرچیم بخوام بدست میارم😊موفقیت من حتمیه ، بهترینا برام اتفاق میوفته . حال دلم خوبِ ومطمئنم آرامشم روزانه افزون میشه 💜💛💙

به خاطر همه ایناس که دلم نمیخواد برم امسال مدرسه.امسال میرم یازدهم ولی اصلا خوشحال نیستم هیچ کدوم از دوستام نیستن رشتمو عوض کردم و میترسم نتونم یه دوست خوب پیدا کنم

2706