2733
2734
عنوان

خانوما واسه زخم دهانه رحم

970 بازدید | 17 پست

کرم واژینال استفاده میکنم ولی اپلیکاتور رو خیلی بردم داخل اندازه سرسوزن خونی شد یعنی به دهانه رحم خورد...حالا سوالم اینه اپلیکاتور رو چقد ببرم داخل میترسم زیاد نبرم کرم به زخم نرسه راهنماییم کنید لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ب اندازه ای ک متونی ببری داخل میگن دیگه، زخم بود یا شذ     وای من دیگه مردم از بس عفونت ...

زخم بود ولی خونریزی نداشتم الان میترسم با اپلیکاتور بدتربشه...جفت خیلی خوبه من هنوز امتحان نکردم...میخوام پنیرک رو امتحان کنم.شماهم زخم داری؟

زخم بود ولی خونریزی نداشتم الان میترسم با اپلیکاتور بدتربشه...جفت خیلی خوبه من هنوز امتحان نکردم...م ...

من همش عفونت دارم همش ،،، نشستم تو سرکه خوب شدم بهتر شدم ولی لکه های قهوه ای میبینم نمیدونم ماله چیه کمر درد دارم نمیدونم عفونت ادراریه چیه ،نمیدونم چ مرصی گرفتم 

2738

میشه بگین از کجا فهمیدین زخم دارین؟

تو زمان پریود اذیت نمیشین؟

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      
میشه بگین از کجا فهمیدین زخم دارین؟ تو زمان پریود اذیت نمیشین؟

نه هیچ علایمی نداشتم فقط موقع نزدبکی یکم خارش وسوزش داشتم که فک میکردم عفونته آخه قبلش عفونت هم نداشتم

2706