1421
1389
عنوان

اَه...چه مرگشه اخه😏

| مشاهده متن کامل بحث + 854 بازدید | 83 پست
نگو حواسم به رفتارم هست وقتی خودت رفتارای اون اقارو زیر نظر داری مطمئن باش این داستان برعکسم هست شم ...

اون دو سال اول بخدا من فقط گاهى متوجه نگاهش ميشدم و بدون اينكه عكس العملى نشون بدم از كنارش رد ميشدم،اصلا برام نه خودش نه نگاهش مهم بود،ميگم تا اون لحظه كه احساس علاقه بهش نكرده بودم حتى به اين قضيه كه مجرده يا متاهله فكرم نكرده بودم،تا اين حد برام بى اهميت بود،اون يه مدت هم كه خودم بعضى رفتارا رو ناخواسته و بعضيارو خواسته انجام دادم كه الان پشيمونم

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

😂😂😂😂 مختصر و مفید

اخه مگه جغده که فقط نگا میکنه، اگه اسکل نبود تو این دو سال یه حرکتی میزد

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست دارم اسم کاربریم جواهری در نی نی سایت باشه😊 بهارم، دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍
اون دو سال اول بخدا من فقط گاهى متوجه نگاهش ميشدم و بدون اينكه عكس العملى نشون بدم از كنارش رد ميشدم ...

عریزم من حرفم چیز دیگست من میگم متقابلا اون اقام رفتاراتو زیر نظر داشته ولی راستش در کل به نظر من فقط عادته

مثلا الان دوستت 1هفته دوستت ساعت9هرروز زنگ بزنه

بعد 1هفته نزنه نگران میگی پیگیر میشی

شمام ب نگاهای اون آقا عادت کردی

1401
کلا توهم بوده همش ۴ساله درگیر ایما و اشاره و نگاه های طرفی؟؟؟ طرف هیزه همین  

اون دو سال اول كه هيچ...بعد علاقه من تغيير رفتار دادم كه شايد خيلى از رفتارام ناخواسته بود،يه سرى هم خواسته انجام دادم تا يارو بفهمه من بهش علاقه دارم پا پيش بذاره،اون دوره چندماهه خيلى رفتاراى تابلويى داشت،بعد اينكه من رفتم مرخصى و دوباره برگشتم بخاطر يه سرى مسائل خونوادگى كه پيش اومده بود واقعا ذهنم درگير بود و شايد حدود ٧-٨ روز خيلى نسبت بهش بى تفاوت شده بودم،بعد اينكه روحيم درست شد ديدم اين ديگه به من محل نميذاره،بعد سه ماه هم كه با يكى رفت دوست شد

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس
منطقی حرفت  جا بحثی نمیمونه

بهله😊

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست دارم اسم کاربریم جواهری در نی نی سایت باشه😊 بهارم، دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍
اتفاقات که برات افتاده خیلی سطحیه خودتو درگیرش نکن

اخه شما جاى من نيستى كه😭من هر روز ميرم به اون اداره..روحيه خيلى حساسى دارم و دختر مغرورى هستم،الان هم اين آقا باز ميخواد جلب توجه كنه،هم نگاهاى دو تا رفيقش داره منو عذاااب ميده

طرف اسکله، از فکرش بیا بیرون

قانع شدم😂😂😂😂♥️

1376
قانع شدم😂😂😂😂♥️

دلیلشو به لیموشو بدم گفتم اونم قانع شد😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه شما جاى من نيستى كه😭من هر روز ميرم به اون اداره..روحيه خيلى حساسى دارم و دختر مغرورى هستم،الان ...

بشورشون بزار کنار

بگو رفتی دوراتو ردی دیدی هیشکی من نمیشم

من ب پات سوختمو ساختم جوونیمو گذاشتم

اصلا افتضاح ترجیح دادم سکوت کنم

😂😂😂 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1387
اخه مگه جغده که فقط نگا میکنه، اگه اسکل نبود تو این دو سال یه حرکتی میزد

حتى از خوده اُسكول هم اُسكولتره

الانم به ولله نميخواااامشش،نميگم يه احساس علاقه اى باز هست ولى به درصد هم بياد پيشنهاد بده قبول نميكنم و ميگم ميشناسمت😐

من فقط موندم دردش چيههههههه،وقتى نميخواد پيشنهاد بده چرا بقول شما مثله جغد نگا ميكنه،يا يه رفتارايى از خودش نشون ميده كه من بهش توجه كنم،،چند روز پيش بود تو حياط وايساده بودم ديدم يكى مثله اسپايدر من پريد جلو،ديدم اونه مثلا داشت خودشو به من نشون ميداد و عرض اندام ميكرد😂

عزیزم شما دچار یه بیماریه خطرناک شدی درمونم نداره خودتو گول نزن عاشق شدی    

نه بابا حس کرده یکی ازش خوشش میاد اونم کراش زده دیده اون هی دو دله بیخیال شه بهتره به نطرم.. 

مردی که شجاعت نداره اونم چند سال خیلی مرد زندگی نیست 

بشورشون بزار کنار بگو رفتی دوراتو ردی دیدی هیشکی من نمیشم من ب پات سوختمو ساختم جوونیمو گذاشتم

بگم بچتو تنهايى بزرگ كردمممممم موهام سفيد شد الان برگشتى😂😂😂😂

حتى از خوده اُسكول هم اُسكولتره الانم به ولله نميخواااامشش،نميگم يه احساس علاقه اى باز هست ولى به د ...

داره امارو میده بهت که هواییت کنه نخو میده وقتی میگیری میزاره تورو تو آب نمک خودش میره دوردور

1339