1428
1411
عنوان

اَه...چه مرگشه اخه😏

855 بازدید | 83 پست

اولين تاپيكى كه گذاشتم تو نى نى سايت مربوط به اين موضوعى بود كه الان ميخوام بگم(البته به نى نى يار گفتم اون تاپيكُ حذف كرد)

مـى خوام همه نظرشونو بگن واقعاً برااام مهمه🙏🏼🙏🏼

اين آقايى كه ميگم يه جورايى همكار محسوب ميشن،در واقع تو اداره مركزى ما ميشن كه روبروى اداره ماست،

الان شد ٤ سال كه من اونجا كار ميكنم...

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس

هستيد ادامشو بگم...ميگم دوست دارم همه نظر بدن🙏🏼

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس

خب خب نکنید تا یادبگیرن همه رو پست اول بگن

دوجمله مقدس"به توچه و به من چه"رو سرلوحه زندگیت قرار بده.باشد که رستگار بشی!!!            هرکسی رو ریپلای نمیکنم.خیلیا خیلییی بی ارزشنااا😉

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

دو سال اول يه غريبه بودم برام مثله غريبه هاى ديگه،اكثرا صبحا يا ظهرا كه از اداره خارج ميشدم تو پاركينگ ميديدمش،گاهى متوجه نگاهش ميشدم ولى واقعاً برااام مهم نــبود،نه اسمشو ميدونستم نه ميدونستم تو كدوم بخش اداريمون هست تا حالا هم كارم بهش نيفتاده بود

1401

کاش ازقبل تایپ میکردی،،،،،برای اینکه مطمین شی کسی تو تاپیکت هست گزینه مشاهده افراد انلاین رو بزن ❤😁

فقط یک دونه صلوات برای بچه دار شدن دختر دایی ام بفرست هم خودش مشکل تنبلی تخمدان داره هم شوهرش مشکل داره اسپرمش،شاید بیشتراز۱۲سال باشه که چشم به راه یه نی نی هستش جاری هاش و خواهرهای کوچیکتر ازخودش همه الان بچه دارن اما اون ......خدایا تو بزرگی میدونم هروقت به صلاح دختر دایی ام بدونی دامنش سبز میکنی فقط خداجون لطفا یکم زودتر اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم  الهی که دختر دایی ام به آرزوش برسه 

تا اينكه نميدونم چجورى و از كجا شروع شد كه احساس كردم بهش علاقه مند شدم😐😐من هميشه متوجه نگاهش ميشدم و مطمئن بودم كه از من خوشش ميومد ولى نميدونستم اين علاقه تا چه حده!در مورد من چى فكر ميكنه و ...

اول اينطورى شد كه صبحا كه ميرفتم اداره دنبال ماشينش ميگشتم ببينم اومده يا نه،ظهر ها هم تايم خروجمو جورى تنظيم ميكردم كه احتمال اينكه ببينمش زياد بشه..

نميدونم بعضى وقتا فكر ميكنم شايد اين بازى رو من شروع كردم. نه اون😕

تا اينكه به خودم اومدمو احساس كردم عاشق شدممم

يعنى تا اون لحظه فك نكرده بودم يارو چند سال داره اسم و رسمش چيه و ...بعد اينكه احساس كردم علاقم شديد شده تازه اينا يادم افتاده بود،حتى نميدونستم يارو متاهله يا مجرد!!يعنى اون روزا داشتم ديوونه ميشدم با خودم ميگفتم چطورى شده كه به اين قضايا تا به امروز فكر نكردم،احساس ميكردم متأهل باشه و شب و روزم عذاب بود كه نكنه به يه مرد متأهل علاقه مند شده باشم

من سعى ميكردم رفتار خودمو كنترل كنم و تابلو بازى در نيازم،همون موقع هاا رفتار اونم تغيير كرده بود و بيشتر توجه ميكرد!!!!

نميدونم شايد رفتارش از قبل اينطورى بود ومن نميديدم، و يا اينكه من با رفتار متفاوتم باعث شده بودم اون بيشتر توجه كنه

اينايى كه ميگم يه خلاصه هست كه برم سر اصل مطلب

خلاصه اينكه من خيلى محتاطانه و نا محسوس اسم و شهرت اين آقارو پيدا كردم،بعد اينستاشو پيدا كردم و با يه پيج فيك فالوش كردم و مطمئن شدم مجرده

1394

آقا من دارم برا خودم تعريف ميكنم😕🤐🤐🤐

يه چند ماهى اينطورى گذشت،علاقم شديد شده بود،و غير قابل كنترل از يه طرفم منطقم هيچ جوره اين شرايط  رو قبول نميكرد ديگه با خودم عهد بستم پا رو غرورم بذارم يه ذره تابلوتر رفتار كنم تا بفهمه علاقه دارم بهش و بياد جلو...يه چند بارى خيلى تابلو بهش نگا كردم يا يه بار رفتم ماشينمو كنار ماشينش پارك كردم و ...

بعد من يه هفته بنابه دلايلى مرخصى بودم بعد اينكه برگشتم ديدم بهم محل نميده،هى من خودمو ميكشتم ببينمش،هى اون از من فرارى بود،يعنى منو ميديد ميرفت داخل و ...

تقريبا دو ماه هم اينطورى گذشت،با خودم تصميم گرفتم كه ديگه بى خيالش بشممم

تقريبا آبان ماه بود كه از طريق پيج اينستاش فهميدم دوست دختر گرفته!!يعنى داااغون شدم ولى تصميم گرفتم به رو خودم نيارم و مثله قبلتر ها رفتاررررم عادى بااااشه،،،يه بار اخراى پاييز شديد بارون ميباريد من حدود ٤٠ ديقه زودتر ميخواستم از اداره خارج بشم كه ديدم بيرونه ولى خودمو زدم به اون راه كه نديدمش،بعد ميخواست بره داخل ولى نرفت و وايساد منو تا اخر نگا كرد،منم خودمو زدم به اون راه كه نديدمش،و اونم فك كنم چون مطمئن بود من نديدمش وايساد نگام كرد

خلاصه كلام همه چيزززز شروع نشده تموم شد😐

خودمم نفهميدم اين قضيه رو كى شروع كرد،كى تموم كرد

الانم تقريبا يك ساله از اون قضايا ميگذره و مسئله اى كه ميخوام مطرح كنم و نظرتونو راجبش بدونم رو ميخووااااام بگممممم

1396

اگه هستيد بگم اگه نه كه هيچ😐😐😐

دارم با خودم حرف ميزنمم

الان بعد يك ســال باز جديدا احساس ميكنم داره برااام چراغ سبز نشون ميده😐اينو بگم با اون دختره هنوز دوسته ولى گويا  يه چند وقت پيش باهم كات كردن( عكسايى كه داشتن رو از پيج هم پاك كردن)بعد دوباره آشتى كردن ولى فك ميكنم وابطشون سرد شده🤔چون دختره هى پستاى غم انگيز ميذاره و از بى وفايى آدما و جدايى پست ميذاره ه

الاااااان من نميدونم اين يارو احمق چه مرگشه؟؟؟؟؟؟؟

اينم بگم من از هر لحاظى كه فكر كنيد ازش سرترم،ميگم دو سال هم بهش محل نميذاشتم..

نميدونم دردش چيه؟همش با خودم ميگم با خودش ميگه دختره دو سال منو نميديد يهو چى شد نظرش عوض شد و شايد به علاقه من شك داشت كه پا پيش نذاااشت؟؟

الان دو تا از همكاراى مرد كه دوست ايشون هستن و متأهل هستن منو ديدنى بهم نگاه ميكنن😐😐از اين قضيه هم اعصابم خرابه،نميدونم بى غيرت اُسكول بهشون چى گفته!!!

من تقريبا ٨ ماهى ميشه كه دارم رفتارمو كنترل ميكنم،دقيقا مثله اون دو سال اول رفتار ميكنم اصلا نميبينمشششش

يا وقتى زير چشمى ميبينمش خودمو ميزنم به اون راه

چند روز پيش با دوستم تو محوطه بوديم اون دوتا دوست يارو هم بود،زنگ زدن اونم اومد حياااااط

اعصاااابم خيلى خرابه؟؟؟اخه چه مرگشه؟؟؟؟؟ 

1331