2733
2734

ترخدا بیاین بگین چی کار کنم

رفتم دکتر ازمایش داد گف چیزی نیس

روغن و محلول داد هر دفعه رفتم پیشش گف ریشه هاش در اومده ولی تا بلند شه طول میکشه

بعد الان از سرم عکس گرفتم اصلا باورم نشد اینقد کچلی گرفتم😭😭

بگین چی کار کنم؟؟؟😭😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بهترین‌کار اینه بری پیش دکتر واست ی ازمایش بنویشه بعدم بری پیس متخصص پوست و مو 

شیرین من بمان.. مگر این روزگار تلخ...   فرهاد خسته را به نگاهی امان دهد...   در زلف شب گره بزنم زلف مست را  ... شاید شوم به سوی تو راهی ...نشان دهد    حرفی بزن که عشق به هر واژه گل کند ... ما را نصیب دیگری از این زمانه نیس... با من از عاشقانه ترین لحظه ها بخوان ....حتی اگر هوای دلی عاشقانه نیس ...    با من بخوان ،تا این ترانه را با تو سفر کنم،  با من بخان تا در هوای تو  شب را سحر کنم ، با من بخوان😔😔
2738

ببین من یه ساله صابون قدیمی مراغه چیه ازین سفیدا میزنم ریزشم شکر خدا قط شده و موهام ریز دراومده شمام استفاده کن حالا میخای مو خشک نباشه شامپو فقط یه دور اخر اونم به ریشه نزن زیاد 

منم وحشتناک ریزش مو دارم .چند نقطه از سرم ریزش سکه ی گرفته

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون

عزیزم اگه هورمونی باشه هر چقدرم مولتی بخوری و گیاهی درست نمیشه شما باید از درون مشکلتو حل کنی حتما اول پیش یه متخصص غدد برین 

وزن شروع در تاریخ 6مهر 97.   80 کیلو. وزن الانم 77 وزن هدف 63 کیلو من میتونمممم

بیوتین وزینک وب کمپلکس وآهن وب12 همشوخارجی بگیربخور

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2706