2726
عنوان

خیرلت اموات

84 بازدید | 8 پست

بچه ها شما چی واسه امواتتون خیرات میکنین 

سوره توحید برابر با ی ختم قران 

وقتی 3بار ختم کنیم یعنی جدی ثواب ی ختم قران واسشون حساب میشه

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 

مرسی از اطلاع رسانیت عزیزم.الان برا مامانم فرستادم روحش شاد.اگه میشه برای سلامتی امام زمان و تمام اموات دوستان هم بخونید😍😍😍

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍

سوره یاسین هم برای مرده ثواب و اینا داره هم برا قاری این سوره

سوره ملک سوره تحریم یا ممتحنه اگه بخونی بسرعت ثوابش به اموات میرسه

سوره قدر

و یازده تا توحید توی قبرستونا اینجور جاها که مرده زیاد خاکه بخونین به اموات هدیه کنین کلا خیلی ثواب داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روح تمامی شهدا اهل قبور همه وهمه شاد باشه

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
2728

من صدقه میدم،سوره یاسین. نماز.صلوات زیارت عاشورا،برا پدرم میخونم عاشقانه دوستش داشتم و دارم تنها مردی بود که واقعا بوی خدارو میداد برام، وجودش برام آرامش بخش بود ولی الان که نیست با خوندن قرآن خودم رو بهش نزدیک میکنم واحساس میکنم همیشه در کنارمه....خدا رحمت کنه اموات همه رو

من صدقه میدم،سوره یاسین. نماز.صلوات زیارت عاشورا،برا پدرم میخونم عاشقانه دوستش داشتم و دارم تنها مرد ...

روحش شاد تا حالا خوابشم دیدی 

من خیلی دلم میخواد خواب کسانی که براشون هیرات میکنم رو ببینم واقعا بشون میرسه

من صدقه میدم،سوره یاسین. نماز.صلوات زیارت عاشورا،برا پدرم میخونم عاشقانه دوستش داشتم و دارم تنها مرد ...

خدا بیامرزه بابای منم سه ماهه فوت شدن چقدر خوب توصیف کردی دقیقا حس خودمو گفتی،ولی منو هیچی آروم نمیکنه 

اگه تونستم کمکی کنم لطفا برا شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستید
روحش شاد تا حالا خوابشم دیدی  من خیلی دلم میخواد خواب کسانی که براشون هیرات میکنم رو ببینم واق ...

ممنون عزیزم،با اموات شما.اره خیلی خوابش رو میبینم. هروقت که بخوام به خوابم بیاد واقعا خوابش رو میبینم 

خدا بیامرزه بابای منم سه ماهه فوت شدن چقدر خوب توصیف کردی دقیقا حس خودمو گفتی،ولی منو هیچی آروم نمیک ...

خدا رحمت کنه پدرت رو عزیزم،من انقدر بیقرار پدرم بودم و گریه میکردم که فقط قرآن آرومم کرد من از روزی که پدرم به رحمت خدارفت نمازش رو کامل خوندم براش چون همیشه سروقت نماز میخوند،و تا چهلم پدرم دوبار قرآن رو براش ختم کردم وهمیشه از خدا خواستم تا بهم صبر بده. پدر من یک ساله به رحمت خدارفته