2737
2734

خانوما درد زایمان طبیعی چجوریه؟ من هفته ۳۹ هستم از ساعت نه شب کمردرد و درد زیر شکم دارم تا ساعت یازده درد میکرد بعدش بهتر شد الان دوباره درد زیر شکم و کمردرد دارم انگاری درد پریوده مقعدمم درد میکنه ولی دردام قابل تحمله ، اینم بگم قبلا هم کمردرد داشتم ولی خوب میشد میترسم درد زایمان باشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
فاصله دردا باید چقدر باشه؟

فاصلش مهم نیست مهم نظمشه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738
آها ممنون

مثلا یکساعت یباره

بعد هی کوتاه و کوتاه تر میشه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
الان یک ساعت یبار هست ولی واسم قابل تحمله مگه نباید دردش انقدر زیاد باشه که نتونی راه بری؟ 

خب اولش کمه

هی که کوتاه تر میشه شدید میشه

نه هنوز به ده دقیقه نرسیده یک ساعت درد میگیره بعد یک ساعت خوبم

احتمالا نزدیک زایوانت هست.  به همین ترتیب یهو دردا فاصله ش کم میشه و دردا خودش و جدی تر نشون میده منم یکی دو روز قبل زایمان این جو ی شدم  ایشالا خیره 

2706