2726
عنوان

چرا اینجوریه مامانم😣😣😣

352 بازدید | 39 پست

خانواده ی بابای من بیجارین .ینی کردن و مامانم فارسه ینی اهل گرگانن ولی مامانم همین کرج به دنیا اومده .مامان و بابام تو یه محل بودن و عاشق هم شدن .ولی از همون ابتدا عموهام به مامانم بی احترامی میکردن .تک تک اینا رو تازگیا دارم میفهمم .پدربزرگ و مامان بزرگم ک خیلی خوبن و عاشق مامانمن .ولی عموهام.....خدا ازشون نگذره مثلا مامانم تعریف میکنه ی بار عموم زدتش انداختش از خونه بیرون .😰😰اینم بگم بابام ماموریت بوده اماوقتی اومده مامانم هیچی نگفته و بازم به روش نیاورده همش سکوت میکنه اخه چرا اینجوریه میگه نمیتونم بی احترامی کنم منم حرف میزنم انقد خودشو میزنه در ضمن مامانم فقط ٤٢ سالشه ینی مال خیلی قدیم نیس ک بگم برادر شوهرا میتونن هر گوهی بخورن

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت
ای تف به رو عموهای متم . از خودشون پست تر نیس

منم متنفرم ازشون الهی ک خیر نبینن

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جونم چ مادر خوبی خداحفظش کنه اما گاهی نادیده گرفتن از اشتباه دیگران باعث میشه ک طرف خودش اسیب ببینه درسته ک مادرت نمیخواد ب کسی بی احترامی کنه اما خب پدرت باید از این اتفاقات اگاه باشه باید برادرای خودشو بشناسه اخه یعنی چی چقد نامردن مگه مظلوم گیر اوردن حداقل ب پدر بزرگ و مادربزرگت بگه بالاخره کسی باید بدونه یا ن نمیشه ک اینجوری مگه شهر هرته

2728
ای جونم چ مادر خوبی خداحفظش کنه اما گاهی نادیده گرفتن از اشتباه دیگران باعث میشه ک طرف خودش اسیب ببی ...

بخدا خودمو میکشم هیچی نمیگه

مامانت جوري نيست عموهات جورين دقت كن

میگم چرا از خودش دفاع نمیکنه اخه

بخدا خودمو میکشم هیچی نمیگه

میگم مامانت گرگانیه و هیچی نمیگه بهشون🤔من خودم گرگانی ام ها😅 ، گرگانی ها از اینا نیستن ساکت بمونن .حالا یه بار دوبار شاید ولی دیگه مادرتون باید یه چیزی بگه حتما که فک نکن ساده گیر آوردن و مظلوم

اخلاق پدرت چه جوریه

بابا خیلی ارومه خیلی کلا خونسرده ولی بفهمه انقد بی احترامی رو بد برخورد میکنه مامانم میگه دوس ندارم بینشون کدورت پیش بیاد

میگم مامانت گرگانیه و هیچی نمیگه بهشون🤔من خودم گرگانی ام ها😅 ، گرگانی ها از اینا نیستن ساکت بمونن ...

عه??خاله هامم همین جورین به همین حد مظلوم .

بابا خیلی ارومه خیلی کلا خونسرده ولی بفهمه انقد بی احترامی رو بد برخورد میکنه مامانم میگه دوس ندارم ...

عمو شما جز عمو بودن دیگه جه نقشی در خانواده شما داره و چند سالشه عمو و پدرت چند سالشه

عمو شما جز عمو بودن دیگه جه نقشی در خانواده شما داره و چند سالشه عمو و پدرت چند سالشه

دو تا عموم هام یکیشون ٥٠ اون یکی ٤٧ اینا

بابامم٤٣ سالشه

2706