2410
2553
عنوان

بخیه های زایمان طبیعی🙁😣😔

1306 بازدید | 47 پست

شما هم وقتی به بخیه هاتون نگاه میکردید حس منو داشتید؟ انگار یکی دوتا از بخیه ها باز بود و گوشت(پوست) رو خوب به هم ندوخته بودن؟  ولی بعدا خوب شده و جاشون نمونده؟ 

فرصت دکتر رفتن ندارم فعلا 

من امروز ۱۱ روزه که از زایمانم میگذره

مراقبت خوبی ازشون نداشتم

قرصامو نتونستم سر وقت بخورم و زیاد روی بخیه ها نشستم. چون بچم مریض بود و باید بیمارستان میبودم.بدون هیچ گونه رعایت کردن بهداشت😔 با اون دستشویی های کثیف بیمارستان....

حالا خداروشکر دارم رسیدگی میکنم و بهتر شده ..اما انگار یه جایی مثل چاله بازه گوشت، انگاری باید بخیه میخورده و ..ولی نخورده یا باز شده😕

جای بخیه های شما خوب شده کامل بعدا؟

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

خب اره خوب شدم شرایطمم زیاد خوب نبود.ولی حس باز بودن نداشتم.حتما یه دکتر باید بری نکنه باز شده باشه خدایی نکرده برو که گوشت اضافه نیاره عزیزم

از ستم کردن برکسی که جز خدا کسی را ندارد بر حذر باش.امام حسین(ع)

من بار ارل طبيعي زايمان كردم عااااالي عالي خيلي از كيفيت و زايمانم راضي بودم هم اون ناخيه عاليتر شد

اما اينبار ميخوتم سزازين كنم چون با تمام اون حالات و محاسن باز هم بهم فشار اومد و نميخوام كلا سيستمم يه موقع بريزه بهم 

البته پرزيشن بچه امم طوريه كه سزارين براش بهتره

2706