2737
2734

موقع تولد نوزاد اگه بند ناف  آبی باشه بچه بعدی پسره  اگه سفید باشه بند ناف بچه بعد دختره 

اگه تا وقتی که داری استراحت بعد زایمان میکنی هندونه بخوری میگن بارداری بعدیت همه دختره 

توهین نکیید

🤗

الان بگم خرافاته توهین محسوب میشه یا نه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

من نشنیدم اما بعد زایمان تا چهل روز هندوانه و هلو و سیب نخورید ضرر داره

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ما براساس شکل بچه میگیم بعدیش پسره یا دختر...مثلا بعصیا دختر میارن ولی خیلی شبیه پسره....میگن پشتش پسره....درستم هست تا حدودی

او دنیا نزدیکه عامو.....قیامت نزدیکتر.....
2738