2703
2553
عنوان

اخه چرا این شوهرا اینشکلی اند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 253 بازدید | 23 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره درسته ،همیشه وقتی زنگ میزنم و جواب نمیده اصلا غرورم میشکنه و گریه ام میگیریه بارها هم بهش گفتم ا ...

باید مثل مادرش بهت احترام بذاره چون مادرش رو خیلی دوست داره براش مهم هست و خوب برخورد می کنه. از این به بعد باید سیاستی داشته باشی که رفتارش باهات بهتر بشه. خودت رو تغییر بده که نتیجه اش رو می بینی و لازم نیست شوهرت رو تغییر بدی و نمی تونی تغییر بدی

2456
هر بار زنگ زدم رد میده خودش تماس میگیره اگه هم رد نداد میفهمم دستش گیره منتظر میمونم تا خودش تماس بگ ...

والا من منتظر هم میمونم اصلا یه زنگ نمیزنه بگه بلکه کار واجبی داشتم انگار با بچه طرفه

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله
باید مثل مادرش بهت احترام بذاره چون مادرش رو خیلی دوست داره براش مهم هست و خوب برخورد می کنه. از این ...

عزیزم راستش به مادرش اصلا زنگ نمیزنه حتی واسه احوال پرسی ،ممنون میشم راهنمایی کنی که مثلا کدوم رفتارمو تغییر بدم

بنظرم هیچ وقت باهاش لج نکن زندگی که با لج و لجبازی باشه اخرش....

اره درسته ،اما هر کاری کردم جواب نداده هزاران بار بامهربونی براش توضیح دادم که ناراحت میشم جواب تلفنمو نمیده ‌باهاش قهر کردم خلاصه هیچ روشی جواب نداده

والا من منتظر هم میمونم اصلا یه زنگ نمیزنه بگه بلکه کار واجبی داشتم انگار با بچه طرفه

هر بار اینجوری میشه قشنگ و آروم باهاش حرف بزن بهش بگو 

شاید کارش عمدی نباشه شاید واقعا لحظه ایی ک تماس میگیری دستش گیر باشه بعد که بخواد تماس بگیره باهات فراموش کنه 

چون بارها برا من پیش اومده 

2714
باید مثل مادرش بهت احترام بذاره چون مادرش رو خیلی دوست داره براش مهم هست و خوب برخورد می کنه. از این ...

به نظرم زنگ زدنت رو کم کن،شاید زیاد بهش زنگ می زنی و بذار اون ببشتر زنگ بزنه،پشت تلفن خسته نباشید بگو و ازش قدردانی کن. در مورد اتفاق های خوبی که افتاد براش تعریف کن و خبر بد بهش نگو.