2726
عنوان

تاپيك ترسناك هركي ميترسه نياد

| مشاهده متن کامل بحث + 35142 بازدید | 675 پست

بعدها اون خانومه گفت ك كارش چيه واينا وموكل داره 

كلم چسبيد به سقف تازه دوزاريم افتاد قضيه اون شب چي بود بعد جالبيش اينجا بود ميرفتيم خونشون ميگفتم الان كجان ميگفت ته پذيرايين😱😱😱😱😱

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خاطره كه يادم نمياد ولي ي چيز عجيب شنيدم تازگيا

شوهرم ي دوست داره كه بعد ازي مدت ميبينتش اين دوستش قبلا تو بازار پولشو ازدست ميده 

اينم تعريف كرده واسه شوهرم كه:

ي دعانويس يا ايينه بين بوده كه ميره پيشش ببينه ميتونه به پولش برسه يا نه كه بهش ميگه الان نميرسي چيزي بهت نميدن دراينده دور ميرسي

بعد بهش گفته فلان شهرستان خونه پدري دارين درسته؟كه مال ورثه س ؟اينم ميگم اره خاليه فعلا 

بهش ميگه توش گنج هست ١٠تاسكه 

بعد همونجا ي اقايي رو ميبينه كت وشلواري وخيلي شيك وپيك ميگه اين اقا رو ميبيني همينو من بهش گفتم فلان خونه گنج دارن برو به ادرسي كه تو خونه تون ميگم بكن تا به گنج برسي ولي قبل برداشتن گنج بايد به من زنگ بزني 

طرف ميره گنج پيذا ميكنه ولي به من زنگ نميزنه گنج جلوي چشمش غيب ميشه حالا شش ماهه ميره ومياد كه طلسم گنج بهش بگم ولي سركارش گذاشتم فعلا نميگن بهش 

واسه من خيلي عجيب بود اخه مگه ميشه همچين چيزي😧😧😧😧😧

چقدر دنياي ماورا عجيبه 

تازه به شوهرمنم پيشنهاد ميداد كه اونم ي سر بره😐

2728

تو یکی از جنگلای شمال جاده داره ها نه اینکه خیلی دیگه پرت باشه ولی تاریکی کامل زیاد کسی ام بلد نیست اونجارو بابا زد کنار یکم بخوابه نصف شب بود بعد ماها همه خواب بودیم چشاش باز میشه ی چیز سفید جلوش رو فرمون نشسته با مشت میزنه از پنجره پرت میشه بیرون راه میوفته 

بعد اون تا سه سال رو من بختک میوفتاد 

ی صلوات برای حل مشکلم مهمونم کنید😞....روزی که از تو جداشم روز مرگ خنده هامه 😭😭😭

وايييي بابابزرگمم هميشه شباكه ميخوابيد دوسه ساعت بعدش بيدارميشداروم اروم حرف ميزدخوش امد ميگفت باچراغ قوه نور مينداخت ميگفت صاحب زميني كه الان خونه ماشده شباميادسرميزنه بادخترش 

بازهم نميدونم جن وروح بودن ياچون بابابزرمم سنش بالابوده توهم ميزده

گرنگهدارمن آن است كه من ميدانم،شيشه رادربغل سنگ نگه ميدارد💕من باكمك خداي مهربون وتوانا به آرزوهاي قشنگم ميرسم👫💍💜
بنام خدا وحشتناک ترین خاطره من بر میگرده به هجوم آوردن خونواده شوهر بدون خبر نصف شب پشت در با دوتا م ...

وای منم ترسیدم 😨😨😨

یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما
بگو بخدا😥

🙄دیگه گربه اس دیگه 

میدونی رفتم که بخرمش اصلا بدجور به دلم نشست انگار با بقیه حیوونا فرق داشت گربه ام سیاهه سیاهه فقط یه چشمش ابیه یکیش سبز...

به چشماش نگاه کنی انگار مسخ میشی

نمیدونم شایدم واقعا جنه که تبدیل شده به گربه 🙄

با خدا باش پادشاهی کن😇
😂😂😂

نخند دیوونه 

خیلی وحشتناک بود 😭😭😭😭

حس خوووبیه🤗ببینی یه نفر همه رو بخاطر تو پس زده🤩واسه ی رسوندن خودش به تو همه  ی راهو نفس نفس زده😍😍حس خووووبیه♥️♥️
کلا قصدشون درمورد من فقط اذیت و آزار این مدلیه وگرنه نمیترسونن منو فقط رو اعصابمن کسی دعا یا روشی بل ...

سوره جن رو تو خونه با صداي باند بخون 

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
بیشتر شبیهه توهم بود

همه کسایی که این چیزا رو حس میکنن بقیه فک میکنن توهمه ،دلیلی به دروغ گفتن و توهم نیست ،بعضیاشون فقط از اذیت کردن آدمیزاد سرگرم میشن امیدوارم هیچ وقت درمعرض این اتفاقا قرار نگیرین ولی کسیم قضاوت نکنین

2706