2726
عنوان

تاپيك ترسناك هركي ميترسه نياد

| مشاهده متن کامل بحث + 35143 بازدید | 675 پست
نميدونم جن بود واقعايانه ياشايدتوهم خودم بوده ولي يادمه يه بارحدودا٥-٦سالم بود توپذيرايي درازكشيده ...

مو داشت؟

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 

بچه ها ما يه دوست داشتيم خانومش تو كار دعا و آيينه بيني بود ميگف موكل داره بعد اينا يه زن وشوهر تنها بودن ك تازه ازدواج كرده بودن

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه بار هم برا خودم چای ریختم گذاشتم رو میز رفتم اتاق برگشتم دیدم استکانه نیس بالا پایین کردم خونه رو اعصابم بهم ریخت روی فرشا روی میزها توی کمدا نبود که نبود

بعد نیم ساعت داشتم راه میرفتم یهو دیدم استکانه زیر پامه ریخت رو فرش و سرامیکا دیدن چای بریز رو سرامیک لکه زرد و قهوه ای ایجاد میکنه بعد خشک شدن؟ بعد نیم ساعت اومدم با دستمال زمین و پاک کنم دیدم سرامیک و فرش تمیزن بدون کوچکترین لک 

2728

يه شب ك رفته بوديم خونشون همسر منو و دوستش ك ميشه شوهر اون خانومه رفتن بيرون ما هم نشسته بوديم گرم صحبت ك يهو ديدم صداي آب از حمومشون ميان

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
مو داشت؟

يادم نيست دقيق ولي دندوناشو يادمه سياه وخراب بود بود نميدونم سياه بود خوني بود چي بود 

چشماشم يادمه ترسناك بود

گرنگهدارمن آن است كه من ميدانم،شيشه رادربغل سنگ نگه ميدارد💕من باكمك خداي مهربون وتوانا به آرزوهاي قشنگم ميرسم👫💍💜

من اول فك كردم شوهرش اومده وقتي ما رفته بوديم تو اتاق بعد گف چيزي نيس نگران نباش خودش رفت تو حموم و يه چيزي گفت اومد بيرون 

یه گربه داشتم همیشه بهم خیره میشدیه بار دقیق شدم که داره به چی من نگاه میکنه که فهمیدم به من خیره نم ...

😶😶😭😭😭😭😭

حس خوووبیه🤗ببینی یه نفر همه رو بخاطر تو پس زده🤩واسه ی رسوندن خودش به تو همه  ی راهو نفس نفس زده😍😍حس خووووبیه♥️♥️
2706