2726
عنوان

تاپيك ترسناك هركي ميترسه نياد

35142 بازدید | 675 پست

بياييد از خاطرات ترسناك يا ماورايي خودتون يا اطرافيانتون ك شنيديد يا تو نت خونديد بگيد يه كم سرگرم شيم

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نميدونم جن بود واقعايانه ياشايدتوهم خودم بوده

ولي يادمه يه بارحدودا٥-٦سالم بود توپذيرايي درازكشيده بودم

خونه ماطبقه دوم بود يه درخت بلندم جلوي پنجرمون بود

بعديادمه يكي رودرخت نشسته بود صورتشوچسبونده بودبه شيشه

هنووووزم بهش فك ميكنم اشكم مياد😭😭😭😭

گرنگهدارمن آن است كه من ميدانم،شيشه رادربغل سنگ نگه ميدارد💕من باكمك خداي مهربون وتوانا به آرزوهاي قشنگم ميرسم👫💍💜

مامانم حموم بوده زیر دوش که کف سرشو میشوره چشماش بستس وقتی باز میکنه میبینه یه بچه چهارزانو داره از کف حموم رد میشه میره پشت پرده. قسم میخورد گفت با چشای خودم دیدمش ولی رفتم پشت پرده گشتم چیزی ندیدم

من از بس تو تاپیکای ترسناک شرکت کردم داستانام ته کشیده😂😂😂

بگو بازم من نشنيدم

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
نميدونم جن بود واقعايانه ياشايدتوهم خودم بوده ولي يادمه يه بارحدودا٥-٦سالم بود توپذيرايي درازكشيده ...

واي چقد ترسناك😫😫😫😫

بگو بازم من نشنيدم

یه گربه داشتم همیشه بهم خیره میشدیه بار دقیق شدم که داره به چی من نگاه میکنه که فهمیدم به من خیره نمیشه به پشت سرم خیره میشه

با خدا باش پادشاهی کن😇
2706