1464
1459

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

1436

نميدونم جن بود واقعايانه ياشايدتوهم خودم بوده

ولي يادمه يه بارحدودا٥-٦سالم بود توپذيرايي درازكشيده بودم

خونه ماطبقه دوم بود يه درخت بلندم جلوي پنجرمون بود

بعديادمه يكي رودرخت نشسته بود صورتشوچسبونده بودبه شيشه

هنووووزم بهش فك ميكنم اشكم مياد😭😭😭😭

كاربرقديمــيم✋🏻🙋🏻‍♀️

مامانم حموم بوده زیر دوش که کف سرشو میشوره چشماش بستس وقتی باز میکنه میبینه یه بچه چهارزانو داره از کف حموم رد میشه میره پشت پرده. قسم میخورد گفت با چشای خودم دیدمش ولی رفتم پشت پرده گشتم چیزی ندیدم

تو چایت را بنوش نگران فردا نباش ، از گندمزار من و تو مشتی کاه میماند برای بادها🌟
من بگم؟

بگو

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و به قانون جذب و کارما هم ایمان دارم(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...) تا در طلب گوهرکانی,کانی تا در هوس لقمه نانی ,نانی ,من فاش میکنم حقیقت مطلب را ,هرچیز که در جستن آنی,آنی1خرداد ماه 98 گیاهخواری رو شروع کردم  و با اینکه 17 سالمه انگار دوباره متولد شدم😊😀👈اين نصيحت بشنو از من اي عزيز قرص و دارو را تماماً دور ريز درد خود با ميوه ها درمان نما كار مشكل را بسي آسان نما..سیبو انگور و انار و ميوه جات هم غذا هستند و هم راه نجات 😍😀😀                                                                         
8
بگو بازم من نشنيدم

یه گربه داشتم همیشه بهم خیره میشدیه بار دقیق شدم که داره به چی من نگاه میکنه که فهمیدم به من خیره نمیشه به پشت سرم خیره میشه

با خدا باش پادشاهی کن😇
1474
نميدونم جن بود واقعايانه ياشايدتوهم خودم بوده ولي يادمه يه بارحدودا٥-٦سالم بود توپذيرايي درازكشيده ...

مو داشت؟

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و به قانون جذب و کارما هم ایمان دارم(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...) تا در طلب گوهرکانی,کانی تا در هوس لقمه نانی ,نانی ,من فاش میکنم حقیقت مطلب را ,هرچیز که در جستن آنی,آنی1خرداد ماه 98 گیاهخواری رو شروع کردم  و با اینکه 17 سالمه انگار دوباره متولد شدم😊😀👈اين نصيحت بشنو از من اي عزيز قرص و دارو را تماماً دور ريز درد خود با ميوه ها درمان نما كار مشكل را بسي آسان نما..سیبو انگور و انار و ميوه جات هم غذا هستند و هم راه نجات 😍😀😀                                                                         

یه بار هم برا خودم چای ریختم گذاشتم رو میز رفتم اتاق برگشتم دیدم استکانه نیس بالا پایین کردم خونه رو اعصابم بهم ریخت روی فرشا روی میزها توی کمدا نبود که نبود

بعد نیم ساعت داشتم راه میرفتم یهو دیدم استکانه زیر پامه ریخت رو فرش و سرامیکا دیدن چای بریز رو سرامیک لکه زرد و قهوه ای ایجاد میکنه بعد خشک شدن؟ بعد نیم ساعت اومدم با دستمال زمین و پاک کنم دیدم سرامیک و فرش تمیزن بدون کوچکترین لک 

انقد بگید تا منم ببینم  دیونه شم .  از خدا بترسید😢😢😢

وااا😑😑😑😑

1331