2726
عنوان

فال حافظ (رایگان)

| مشاهده متن کامل بحث + 7674 بازدید | 944 پست
بچها اونایی که جا انداختم بیان بگم بگیرم براشون

من و فراموش کردید عزیزم لطفا برام بگیرید تشکر

از افرادی که حسود هستند دوری کنید .از افرادی ک حرمت نگه نمیدارن دوری کنید . هرکسی لایق دوستی نیست . افشا کردن اسرار کسی ک وقت دوستی بهت اطمینان کرده فقط نشانه شخصیت ضعیف و نادرست فرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دیگ ماسک نمیزاری دوستم؟

یه چند روز دیگه میزارم عزیزم صداتون میکنم فعلا اصلا شرایطم خوب نیست😔🙏

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)

من دوتا نیت دارم یکی اینکه کی میرم خونه مون .یکی هم اینکه کی خواهرم ازدواج میکنه وسر به راه میشه .اگر زحمتت نیست برام بگیر مرسی

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام‌‌‌‌‌‌                                   یا رادَّ ماقَدْفاتَ : عمرهایبه سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!میشه برامون یک صلوات بفرستین زودتر خونه ی حیاط دار بزرگ بخریم
بچها اونایی که جا انداختم بیان بگم بگیرم براشون

من جا انداختی

من برای خودم ارزش قائلم آنقدر که با دستان خودم آدم های آزار دهنده را از حوالی آرامشم دور میکنم حال من خوب است نه عاشقم، نه غمگینم ،نه دلتنگم ..از شما چه پنهان این روزها جای هیچکس خالی نیست من در بی تفاوت ترین حالت ممکن قرار دارم 
2706