1421
1389
عنوان

فال حافظ (رایگان)

6593 بازدید | 944 پست

بچها تروخدا تروخدا فقط اونایی که خیلی احتیاج دارن بگن براشون بگیرم و اگه خواستن مشکلشونو بگن تو تاپیک و بگن که نیت کردن تا من فال رو بگیرم

یه تاپیک زدم دیروز ۵۰۰ نفر میخواستن من فقط تونستم واسه ۴۰ نفر بگیرم که بعدشم به لطف بعضیا ترکید

که بعدشم نی نی یار که فهمید فال حافظ بود گفت که اشکالی نبود و این حرفا

(چون اوندفعه حال خیلیاتون خوب شد من دوباره این تاپیکو زدم بچها چون خودم هم انرژی میگرفتم از خوشحالیتون )

(بعد از اینکه فالتونو فرستادم نظرتونو راجبش بگید که انرژی بگیرم چون حالم یکم گرفتس)

و در آخر...

تروخدا تروخدا اونایی که احتیاج دارن بگن تا من بتونم به همشون برسم باشه؟؟؟عاشقتونم💙💚

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1390

عزیزم بی زحمت برامن بگیر

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم

خواهش میکنم برای من بگیر بهم بگو تو رشته ی تحصیلیم که امسال میخوام برم موفق میشم ؟؟؟

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.

دیشب برام گرفتی تا اومدم بخونم ترکوندنش میخاستم گریه کنم فقد😕

خب به ۳۰نفر رسید قفلش کن

دختری که چشاش👀درشته شیش هیچ ازبقیه دخترا جلوتره😎😎......خدایا کمکم کن خطا نکنم🙏
1376

من 

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐         _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا ...ولی قطعا چشم هات لعنتیه ""...                                                                                                                                                                                                               یک عدد خسته   مرسی که گیر نمیدین و در زندگی خصوصی من دخالت نمیکنین 
1427

منو یادت نرهه گلم 😍❤💋

دلم یک کوچه میخواهد بی بن بست وبارانی نم نم ...میخواهم کمی با خدا راه بروم....من به اینکه خدا دعاهای شماها رو قبول میکنه شکی ندارم😢                 برای رسیدن ب آرزوهام یه صلوات مهمونم کنید ❤
1391