2726
عنوان

متخصصان رب گوجه فرنگی بیان لطفا

306 بازدید | 42 پست

سلام خانوما مادیروز 190 کیلو گوجه خریدمسبز شستیم و خرد کردبم  گذاشتیم مونده  امروز درشو باز کردم دیدم ی لایه سفید نازک نازک کپک نشسته روش  اصلا من بلد نیسم رب درست کنم مادر شوهرم خریده میخوام بدونم اون کپک ضرر نداره؟  بعدا باعث نمیشه ربمون تن تن کپک بزنه؟؟-  من خیلی حساسم ب کپک رب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه وقتی میذاری میمونه کپک میزنه در روز 4 الی 5بار برو هم بزن این کپکی که الان میزنه باعث میشه بعدا ربت کپک نزنه

زودترم تا نرم شد گوجه صافش کن بپز زیاد نذار بمونه که ربش ترش بشه

عزیزم چون گذاشتی مونده اونطوری میشه بهتره بهشون چنگ بزنی تا له بشن بعد هم از صافی ردشون کن آبش رو بزار روی گاز تا سفت بشه

دوباره قطار دلم افتاد روی ریل جنوب...بعضی از روزها انگار جزو عمر ما حساب نمی شوند...روزهایی که قبل از غروب آفتاب روبروی اروند نشسته ای...این موج ها با تو میخواهند حرف بزنند این صدا صدای موج آب نیست صدای کلنجار رفتن دریاست برای فاش کردن رازهایی که به چشمانش دیده...و تو میبینی که آسمان اروند هم سنگینی می کند...نماز را که خواندی باید بروی کاروان در حال حرکت است و ناگزیر باید بروی دلت را جا می گذاری کنار یادمان شهدای گمنام اروند و می گویی من این دل را به امانت کنارتان می گذارم و می روم...دلاوران دریا دل مراقب دلم باشید من به شهری برمیگردم که کمتر امانت داری چون شما را دارد به شهری که من می روم کمتر پیدا می شود کسی که به آب خروشان اروند خشمگین بزند و طناب را رو به ساحل رها کند  به امید آنکه مهدی فاطمه(عج) انتهای طناب را می گیرد...من به شهری بر میگردم که امام غایبش غریب است ادبیات شهر من با ساحل اروند متفاوت است...شــهدا گاهی نگاهی...    عضویت قبلیم ۹۷/۹/۲۵
نه وقتی میذاری میمونه کپک میزنه در روز 4 الی 5بار برو هم بزن این کپکی که الان میزنه باعث میشه بعدا ر ...

نمک‌نزدن ک 😕 بعد اینکه زدنو نمیدونم‌چن روز‌گذشته زدن

سنگ شانس من ... سنگ توالته😒
2706