2726

طلاق بگیرن دو طرف بهتره یا اینکه ادامه بدن؟

چه چیزایی میتونه جای خالی این عشق رو پرکنه؟واصلا اونقدر مهم هست یا چیزای مهم تری تو زندگی هست؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه دار نشو ک وضعیت بدتر میشه و پاگیرش میشی

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2728

چیزای مهمتری هست

هر عشقی کمرنگ میشه

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        
دوسم ندارن همو؟رابطه جنسیشون چطوره.

فرضه در مورد زندگینامه ی یه فردی میخوندم که هیچ عشقی بینشون نبود درآخرم بعدسال ها از هم جدا شدن

شاید وابستگی ایجاد بشه بعد این همه سال 

ببین عزیزم فکر نکن اونهایی که با عشق ازدواج کردن  همیشه اون شور عشق تو زندگیشون میمونه . بنظرم تو زندگی واسه هرکسی همچی عادی میشه  اکثر زندگیهایی ک دورت هست رو نگاه کن بیشتر از روی عادت باهم زندگی رو می گذرونن اینارو میگم فکر نکنی بقیه زندگی ها چه خبره 

عشق مال اول زندگيه اونم از روي بچه بازي كلا ادم عاقل عاشق نميشه اگه عشقي دركارنيست هردوعاقلند وبايد عاقلانه و با سياست و ارامش زندگي كنن من هرچي عاشق ديدم دارن ميزنن تو سر همديگه و دعوا دارن