2726
عنوان

maman_leyla

| مشاهده متن کامل بحث + 496 بازدید | 40 پست
عجب!چرا مگه چی شده

تهمت به من زده که من تاپیکهام همه دروغ بود و کمی از یه کتاب بوده 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
یادمان نرود اینجا مجازی است وقضاوت کردن دراینجا خیلی بیشتر دنیای واقعی است

فاطیما خانم من معمولا به اینجور حرفها اهمیت نمیدم. اما این خانم نمیدونم چرا با من این کار رو کرد نمیدونم چرا. . من به شخصه نمیبخشمش تا قیامت هم نمیبخشمش. واگذارش کردم به خدا. انشالله اگه من بختی دارم همین امشب خدا جوابشو بده از خود خدا میخوام جوابشو همین امشب بده 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اشصایر 

خیه وحده یایه گالت انه کذابه و کل حچی گایلیته کذب. و کسرت گلبی 

وا توام میگفتی چرا باید دروغ بگم

اصلا جواب منو نداد. کاربریشو حذف  کرده.اما مطمینم کاربریش دیگه ایی داره و مطمینم داره میخونه، به خدا تا حالا هیچکی رو نفرین نکردم. اما از خدا میخوام همین امشب جوابشو بده، 

2728
اشصایر 

سلام همشهری ببخش مزاحمت شدم شما توی اهواز روانشناس میشناسید که خانم باشه و کاربلد و دانا باشع ؟؟ و یه سوال دیگه اینکه یه تاپیکی هست که اهوازیها زدن در مورد سوالات مهم و ادرسهای دکترا و معرفی های دکتر ها در اهواز هستش شما میدونید چیه لینکش؟؟؟

ولش کن اگ داره میخونه بگو ریدم دهن ادم دروغگو

بخدا دلم شکست و اشکهام ناخودآگاه سرازیر شدن. از خدا میخوام جوابشو بده. اگه من بنده ی خدام و پیشش عزیزم جوابشو همین امشب بده .همین امشب بهش ثابت بشه که تهمت زدن ناروا بدون جواب نمیمونه

تهمت به من زده که من تاپیکهام همه دروغ بود و کمی از یه کتاب بوده 

اهمیت نده بابا مردم جدیدا رد دادن اعصاب ندادن میپرن ب اینو اون 

از خدا میخام هرکی که داره امضای منو میخونه  انشاالله هرحاجاتی داره برآورده شه ..واسه برآورده شدن حاجات منم یه صلوات بفرستین. ممنون   🙏خدایا اول کار شوهرمو درست کن بعدش بهمون ی خونه نقلی بده  بعدشم بچه های سالمو صالح بهمون بده..قول میدم بنده خوبی برات باشم😢واسم دعا کنید بچه ها
سلام همشهری ببخش مزاحمت شدم شما توی اهواز روانشناس میشناسید که خانم باشه و کاربلد و دانا باشع ؟؟ و ی ...

سلام عزیزم. نه ولله کسی و نمیشناسم. 

و شرمنده نمیدونم. اما پیتونی تو گوگل سرچ کنی .یه لیست از روانشناسهای خانم برات میاد 

اهمیت نده بابا مردم جدیدا رد دادن اعصاب ندادن میپرن ب اینو اون  

حرف شما درسته، اما من کسی نیستم که بخوان بهم تهمت بزنن و اروم بشینم. برادر من قبلا تو فتا کار میکرد. الان بهش پیام دادم. بهم گفت که آدرس سایت رو بدم و ایم اون خانم رو که بده به دوستش تو فتا کار میکنه. هنوز جواب بهم نداده. اما مطمئنا پیگیری میکنم 

حرف شما درسته، اما من کسی نیستم که بخوان بهم تهمت بزنن و اروم بشینم. برادر من قبلا تو فتا کار میکرد. ...

ولش کن کوتاه بیا دنبال دردسر نگرد همین که سپردی بخدا کافیه

از خدا میخام هرکی که داره امضای منو میخونه  انشاالله هرحاجاتی داره برآورده شه ..واسه برآورده شدن حاجات منم یه صلوات بفرستین. ممنون   🙏خدایا اول کار شوهرمو درست کن بعدش بهمون ی خونه نقلی بده  بعدشم بچه های سالمو صالح بهمون بده..قول میدم بنده خوبی برات باشم😢واسم دعا کنید بچه ها
آره میشناسم.. اجازه بده فردا اسمشو پیدا کنم واستون بفرستم. و اون تاپیک هم خبر ندارم 

مرسی عزیزم منتظرتم  هم خانم باشه هم کاربلد و دکتر باشع کارشناس ارشد نباشه گلم😚😚😚

ولش کن کوتاه بیا دنبال دردسر نگرد همین که سپردی بخدا کافیه

فعلا که پیگیری کردم. به داداشم گفتم فردا از طریق پلیس فتا به پشتیبانی سایت گزارس میدن. و اطلاعات کاربری اون شخص رو میپرسن. البته مراحل قانونیش رو اگه بخوام طی کنم باید برم دادگاه نامه بگیریم. اما قبلش پرس و جو میکنن و اگه لازم باش میرم و نامه رو حتما میگیرم 

2706