2410
2553
عنوان

maman_leyla

494 بازدید | 40 پست

خانمی که تاپیک زدی و به من تهمت زدی و من رو روانپریش خطاب کردی. اینو بدون واگدارت کردم به خدا، با حذف کردن اون کاربریت نمیتونی از دست خدا و قانون فرار کنی، منتظر بمون. من از تو شکایت میکنم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

نمیگی چی شده؟

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

یادمه یکی تاپیک زد یه چیزی راجبتون گف ولی متنش اصلا یادم‌نمیاد😐

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 

عجب!چرا مگه چی شده

از خدا میخام هرکی که داره امضای منو میخونه  انشاالله هرحاجاتی داره برآورده شه ..واسه برآورده شدن حاجات منم یه صلوات بفرستین. ممنون   🙏خدایا اول کار شوهرمو درست کن بعدش بهمون ی خونه نقلی بده  بعدشم بچه های سالمو صالح بهمون بده..قول میدم بنده خوبی برات باشم😢واسم دعا کنید بچه ها

یادمان نرود اینجا مجازی است وقضاوت کردن دراینجا خیلی بیشتر دنیای واقعی است

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم
2714
چیشده گلم 

یکی اومده تاپیک زده که من تجربیات ماوراء ایم رو از روی یه کتاب کپی کردم جالب اینجاست گفته که این کتاب نویسنده اش اتریشیه و به فارسی ترجمه نشده . بعد گفته که من ادم روانپریشی هستم و همه جا گفتم که میخوام شوهرم رو تیکه تیکه کنم و اسید بپاشم روشپ 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
نمیگی چی شده؟

یه خانمی اومده میگه من برای معروف شدن دروع گفتم و از یه کتاب کپی کردم 

جريان چيه عزيزم 

گفتم گلم تو قسمت نظرات ببین گفتم 

یادمه یکی تاپیک زد یه چیزی راجبتون گف ولی متنش اصلا یادم‌نمیاد😐

خیلیها تاپیک در مورد من زده بودن. اما هیچکدوم مثل این خانم دل منو نشکونن. حرفهایی زد که من چشمهام چهارتا شد. خیلیها هم هستن زود باور هستن و ممکنه اونها هم باور کنن و منو نفرین کنن. چرا آخه. چرا یه نفر باید این کار رو بکنه. من نمیدونم باهاش چکار کردم که همچین تاپیکی زده بود

گفته بودن صحبتاهاتون برگرفته از یه کتاب اتریشیه

بله گفته بود. و این هم گفته که این کتاب ترجمه به فارسی نداره. جالب اینجاست که از طرف من گفته که من دوست دارم شوهرم رو با اسید بشکم😐

2706