1507
1520
عنوان

maman_leyla

281 بازدید | 35 پست

خانمی که تاپیک زدی و به من تهمت زدی و من رو روانپریش خطاب کردی. اینو بدون واگدارت کردم به خدا، با حذف کردن اون کاربریت نمیتونی از دست خدا و قانون فرار کنی، منتظر بمون. من از تو شکایت میکنم

نمیگی چی شده؟

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1475

گفته بودن صحبتاهاتون برگرفته از یه کتاب اتریشیه

دلم یه بارداری راحت میخواد، طبیعی و آسوون، خسته شدم از استرس و‌نگرانی، یاد خاطراتم که میفتم ترس همه وجودمو میگیره محتاج دعاهاتونم😭 

عجب!چرا مگه چی شده

از خدا میخام هرکی که داره امضای منو میخونه  انشاالله هرحاجاتی داره برآورده شه ..واسه برآورده شدن حاجات منم یه صلوات بفرستین. ممنون   🙏خدایا اول کار شوهرمو درست کن بعدش بهمون ی خونه نقلی بده  بعدشم بچه های سالمو صالح بهمون بده..قول میدم بنده خوبی برات باشم😢واسم دعا کنید بچه ها
چیشده گلم 

یکی اومده تاپیک زده که من تجربیات ماوراء ایم رو از روی یه کتاب کپی کردم جالب اینجاست گفته که این کتاب نویسنده اش اتریشیه و به فارسی ترجمه نشده . بعد گفته که من ادم روانپریشی هستم و همه جا گفتم که میخوام شوهرم رو تیکه تیکه کنم و اسید بپاشم روشپ 

8
یادمه یکی تاپیک زد یه چیزی راجبتون گف ولی متنش اصلا یادم‌نمیاد😐

خیلیها تاپیک در مورد من زده بودن. اما هیچکدوم مثل این خانم دل منو نشکونن. حرفهایی زد که من چشمهام چهارتا شد. خیلیها هم هستن زود باور هستن و ممکنه اونها هم باور کنن و منو نفرین کنن. چرا آخه. چرا یه نفر باید این کار رو بکنه. من نمیدونم باهاش چکار کردم که همچین تاپیکی زده بود

گفته بودن صحبتاهاتون برگرفته از یه کتاب اتریشیه

بله گفته بود. و این هم گفته که این کتاب ترجمه به فارسی نداره. جالب اینجاست که از طرف من گفته که من دوست دارم شوهرم رو با اسید بشکم😐

1396
یادمان نرود اینجا مجازی است وقضاوت کردن دراینجا خیلی بیشتر دنیای واقعی است

فاطیما خانم من معمولا به اینجور حرفها اهمیت نمیدم. اما این خانم نمیدونم چرا با من این کار رو کرد نمیدونم چرا. . من به شخصه نمیبخشمش تا قیامت هم نمیبخشمش. واگذارش کردم به خدا. انشالله اگه من بختی دارم همین امشب خدا جوابشو بده از خود خدا میخوام جوابشو همین امشب بده 

وا توام میگفتی چرا باید دروغ بگم

اصلا جواب منو نداد. کاربریشو حذف  کرده.اما مطمینم کاربریش دیگه ایی داره و مطمینم داره میخونه، به خدا تا حالا هیچکی رو نفرین نکردم. اما از خدا میخوام همین امشب جوابشو بده، 

اشصایر 

سلام همشهری ببخش مزاحمت شدم شما توی اهواز روانشناس میشناسید که خانم باشه و کاربلد و دانا باشع ؟؟ و یه سوال دیگه اینکه یه تاپیکی هست که اهوازیها زدن در مورد سوالات مهم و ادرسهای دکترا و معرفی های دکتر ها در اهواز هستش شما میدونید چیه لینکش؟؟؟

1514