2733
2734

آخی درک میکنم لامصب فقط زمان درستش،میکنه . پماد شقاق زدی؟کره ی محلی هم میگن بد نیست بزاری ،یا شیر خودت رو روی دستمال بدوش بزار روش.

❤جهانم تویی ،چنان دورت میگردم که هیچکس به این زیبایی جهانگردی را تجربه نکرده باشد❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
آخی درک میکنم لامصب فقط زمان درستش،میکنه . پماد شقاق زدی؟کره ی محلی هم میگن بد نیست بزاری ،یا شیر خو ...

همه اينكارارو كردم، رابط سينه فقط نذاشتم كه صبح همسرم ميره بخره، نمي دونم تاثير داره يا نه

باید تحمل کنی تا کم کم خوب شه برای همه همینطوره ودقت کن هاله اطراف سینه روهم بچه دهن بگیره وفقط نوکش ...

من همه تلاشمو مي كنم همشو كنه دهنش، به ظاهر كه همه رو مي كنه ولي زخم جديد ميشه دوباره

ديگه تحملم تموم شده، 

2738
همه اينكارارو كردم، رابط سينه فقط نذاشتم كه صبح همسرم ميره بخره، نمي دونم تاثير داره يا نه

ان شالله که تاثیر داشته باشه ،ولی فقط زمان درستش میکنه من تقریبا تا چهل روزگی دخترم سینه هام داغون بود گریه میکردمو میذاشتم دهنش ولی کوتاه نیومدمو از شیشه استفاده نکردم تا خوب شد.

❤جهانم تویی ،چنان دورت میگردم که هیچکس به این زیبایی جهانگردی را تجربه نکرده باشد❤
2706