2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

راه نداره من معلم بودم البته حق التدریس اما اصلا کارتم دست خودم نبود یه دونه روسری بخرم واسه خودم چون دیگه تو زندگی پول من پول تو بکنی صمیمیت از بین میره دلها از هم فاصله میگیره حالا شاید برای بعضی بشه برا ما نشد

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

اولین قدم اینه که با کسی ازدواج کنی که بدونی تو رو بخاطر پولت نمیخواد. اگه فقط برای پولت اومده باشه جلو بعدا دچار مشکل میشی.

دومین قدم اینه که از روز اول هرجور پیش بری تا اخر همون میمونی و سخت بتونی تغییر بدی و یا توقعشو کم کنی.پس از روز اول کارت و پولتو در اختیارش نزار اما تو زندگی کمک کن خسیس نباش چون زندگی سخت شده و یک دست صدا نداره

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55
2738

هیچ وقت میزان حقوقتو نگو من هم معلمم و دو و دویست میگیرم چون هنوز رسمی نیستم و شوهرم نمیدونه مبلغ دقیق رو مثلا مهد بچه 400 تومنه میگم 700 میدم مهد یا مدرسه اون یکی رو میگم ماهی 800 میدم و پول سرویس و تاکسی و خرج رو هم دوبرابر میگم اینجوری توقعی نداره پولم رو بیارم چون میدونه دارم برا بچه هاش خرج میکنم در حالیکه کل خرج من درماه برا بچه ها 500 تومنم نمیشه و اونم بین ماه با گفتن اینکه ندارم 😂😂😂 ازش دوبله میگیرم 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
راه نداره من معلم بودم البته حق التدریس اما اصلا کارتم دست خودم نبود یه دونه روسری بخرم واسه خودم چو ...

تورو خدا نگو .من مشکلی با پول دادن ندارم ولی اصلابرای این سر کار رفتم که حسرت چیزی رو دلم نمونه

نه متاهل نیستم .عزیزم شما از نزدیک با این مشکل مواجه نبودی .من خالم سی سال کار کرد اختیار یه هزاری پ ...

راستش من و شوهرم باهم رفیقیم خیلی پول منو پول تو نمی‌کنیم هرچیم داریم نصفش به نام منه نصفش به نام شوهرم 

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...

طبیعی هست که درآمد  خانواده صرف خود خانواده میشه

نمیشه درآمد شما برای خودت بمونه که

فقط یاد بگیر مدیریت با خودت باشه

الان حقوق من همش میره برای قسط خونه 

ولی هزینه های شخصی ام رو محدود نکردم

😁
2706