2733
2734
عنوان

یک ماسک خفن و همه کاره😎😎

340 بازدید | 13 پست

سلام😊 

خواص این ماسک شفاف سازی پوست . نرم و لطیف کردن پوست . پاکسازی پوست  و ابرسانی پوست هست که در همون لحضه و  استفاده اول نتیجه اش رو میبینید😊😍😲 . 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

مواد لازم برای تهیه ماسک

نشاسته ذرت نصف پیمانه

زرد چوبه  یک قاشق چ خ

یک عدد تخم مرغ

دو قاشق  غ خ شیر

مواد رو باهم مخلوط کنید تا به حالت خمیری دربیاد و ن خیلی شل باشه ن خیلی سفت .

ب مدت نیم ساعت روی پوستتون بزارید بمونه و بعد بشوریدش . از اونجایی ک زرد چوبه یکم رنگ زرد پوست میده بعد از استفاده از ماسک صورتتون رو با پنبه اغشته ب شیر یا گلاب پاک کنید بعد بشورید😊❤

این ماسک روی انواع پوست تست شده و نتیجه خوبی هم دریافت شده . قبل از استفاده از ماسک روی دستتون تست حساسیت رو انجام بدید .

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو خدا امواتتو بیامرزه شب جمعه ای

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
2728
از آوا یادگرفتی

آوا کیه عزیزم؟

2738
سلام واسه سیاهی زیرچشم میزارید

باشه چشم حتما

مواد لازم برای تهیه ماسک نشاسته ذرت نصف پیمانه زرد چوبه  یک قاشق چ خ یک عدد تخم مرغ دو ق ...

مرسی عزیزم کلا برای پوست خوبه برای همه چیش؟

هـمہ دُختــَـرا عـَـرۊسـَڪݩ، ݥـَݧ آنابِـݪ :]
مرسی عزیزم کلا برای پوست خوبه برای همه چیش؟

اره عزیزم این ماسک برای جوان سازی هست بیشتر و روشن سازی من از پایین منظورم دومی بود گلم 🌹❤ همون ک نوشتم ی ماسک برای لک و جوش

اره عزیزم این ماسک برای جوان سازی هست بیشتر و روشن سازی من از پایین منظورم دومی بود گلم 🌹❤ همون ک ن ...

عه خخخ مرسی اینم میتونم استفاده کنم ؟

هـمہ دُختــَـرا عـَـرۊسـَڪݩ، ݥـَݧ آنابِـݪ :]
عه خخخ مرسی اینم میتونم استفاده کنم ؟

بلی بلی گلم