1421
1411
عنوان

تل گرام

73 بازدید | 9 پست

سلام خانما.من تل گرامم خود ب خود یه عالمه کانال باز میکنه😕😕😕😕میشه کاری کرد ک دیگه اینجوری نشه؟

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد پسر نازم  

اگه غیراصلیه نه 😁به اصلی بپیوندید و از شرمسخره ها راحت شوید 🤭

علمدارنیامد💔از "یاحُسین" تا "باحُسین" فقط یک نقطه فاصله است،کوفیان هم "یاحُسین" میگفتند اما "باحُسین" نماندند 💚الحق که به تو نام قمر می آید ای ماه ترین عموی دنیاعباس 💚
https://1drv.ms/u/s!AqaPzpmeCHKRafAVThOvb8gPwCc?e=45xN3v و اینک آلبوم عکس کاربران برای بار اول با ...

وقیح گور ب گور شده برات گزارش زدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد پسر نازم  

همه با هم برای پیشگیری از سرطان پستان

اگه غیراصلیه نه 😁به اصلی بپیوندید و از شرمسخره ها راحت شوید 🤭

نه موبو گرامه+ هس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد پسر نازم  
1436
https://1drv.ms/u/s!AqaPzpmeCHKRafAVThOvb8gPwCc?e=45xN3v و اینک آلبوم عکس کاربران برای بار اول با ...

چیه این چراواسه من بازنمیشه؟

بازم توتاریکیه شب...توی این خونه تنهام مث شبهای قبل...واسم دیگه بیخوده حرفات...مث تک تک دردام ریختمشون ته قلبم...چقداین روزادلت شلوغه...چقدسخته که ببینی دروغه...اونی که یه روزبهت می گفت عشقم...واسه من دیگه معنی نداره...عشقی که تهش غصه بیاره...بهتره دیگه بیفته ازچشمم...خستم من دیگه ازهمه خستم...من درقلبموبستم...ازاین به بعدتنهام...میرم یه جای دیگه که شاید...بتونم اونجاراحت کم کنم ازدردام...بردارچمدونتوبردار...مث هرروزوهربار...دل خسته برو...اونی که می گفت تورومی خواد...روی همه ی دردات دروبسته برو...انگاری این قانون دنیاست...اون که عاشقه همیشه تنهاست...عشق واقعی فقط توی رویاست...دل من باتوفاصله داره...دل توباکی خاطره داره...می دونم دیگه تلخه واست حرفام...😔😔😔
نه موبو گرامه+ هس

عزیزم پس همونه اسپانسر پروک سی ان کانالا ❤

علمدارنیامد💔از "یاحُسین" تا "باحُسین" فقط یک نقطه فاصله است،کوفیان هم "یاحُسین" میگفتند اما "باحُسین" نماندند 💚الحق که به تو نام قمر می آید ای ماه ترین عموی دنیاعباس 💚
عزیزم پس همونه اسپانسر پروک سی ان کانالا ❤

یعنی غیراصلیه؟کاریش نمیشه کرد؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد پسر نازم  
یعنی غیراصلیه؟کاریش نمیشه کرد؟

اره عزیزم 

فقط تل گرام ایکس با اصلی که ایکونش آبیه اصلی هستن

بقیه غیررسمی ان،نه دیگه اونا اسپانسرن خودکار جوین میشی❤

اره عزیزم  فقط تل گرام ایکس با اصلی که ایکونش آبیه اصلی هستن بقیه غیررسمی ان،نه دیگه اونا اسپ ...

اهان مرسی عزیزم😘😘😘😘😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد پسر نازم