2726

تقدیر بی تاثیر نیست

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من قبلا یه کلیپی دیده بودم کلا صحنه های مرگ  بود البته خارجی ..روش یه ترانه یرانی میکس کرده بودن خیلی خوب بود  ترانه اش .ولی حتی یه کلمه ی ترانه هم یادم نمیاد ک برم سرچش کنم..خدا کنه ی روزی اتفافی ب پستم بخوره

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....

شده بخوای بخوابی تاپ تاپ قلبت نذاره ...فکر کنی خدایا اونم خوابیده یا که بیداره؟شده شب که سر میزاری صد هزار نقشه بچینی دنبال بهونه باشی که اونو فردا ببینی ..

رستای من مالک رویا های طوفان زده من از وقتی تو براورده شدی دگر هیچ ارزویی نکردم 😍😍😍بعد سه سال انتظار اومدی دخمل گلم وشدی همه وجود من وعشق بابایی خیلی دوست داریم عزیزم💓

به سن من داریوش و ستار میخوره   

یاور همیشه مومن داریوش

مادرم دارم از سفر میام ستار

مرا در اوج حسرت ها رها کرد عجب یار وفاداری ست دنیا عجب بیهوده تکراری ست دنیا

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله 

دل اسیره آرزوهای محاله 

غبار پشت شیشه میگه رفتی 

ولی هنوز دلم باور نداره 

حالا راه تو دوره 

دل من چه صبوره 

کاشکی بودیو می‌دیدی زندگیم چه سوت و کوره 

این آهنگ پیچک ابی هستش من که هر وقت گوش می‌کنم انگار بار اول هستش که این آهنگ رو گوش می‌کنم. کلی گریه میکنم که یه جعبه دستمال کاغذی تموم میکنم 

شخصیت من چیزیه که من هستم اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی 
من قبلا یه کلیپی دیده بودم کلا صحنه های مرگ  بود البته خارجی ..روش یه ترانه یرانی میکس کرده بود ...

این نبود ؟دیگه نمیتونم تورو ببینمت یه بار دیگه تورو ببوسسمت ...

رستای من مالک رویا های طوفان زده من از وقتی تو براورده شدی دگر هیچ ارزویی نکردم 😍😍😍بعد سه سال انتظار اومدی دخمل گلم وشدی همه وجود من وعشق بابایی خیلی دوست داریم عزیزم💓
2706