2726

سلام

من ۳۰ هست و حدود ۲ سال هست که قصد ازدواج پیدا کردم. قبل از این ۲ سال خ استگار زیادداشتم ولی به دلیل شرایطی امکان ازدواج پیش نمیومد. از لحاظ  موقعیت اجتماعی و فرهنگی در سطح بالایی هستم. تحصیلات فوق دارم. ظاهر معمولی هست البته خواهرم میگه خوشگلی ولی خودم اعتماد به نفس پایینی دارم البته سعی می کنم کسی متوجه نشه.

برای اینکه  در جمع زنان باشم و برام خواستگار پیدا کنند به کلاس ورزش می رم اما متاسفانه هیچ اتفاقی نمی افتد و مثل اینکه این افراد اصلا متوجه حضور من نمی شند. به نظرتون  مشکل چی هست؟ گاهی اوقات یه دختر وقتی وارد جمع خانمها می شه خواستگار زیاد پیدا میکنه ولی واسه من این اتفاق نیفتاد. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشكل از شما نيس مشكل از جامعه س ك اينقد سخت شده كسي جرائت نداره حرف ازدواجو بزنه

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
2728

انشالله موردی مناسب و در خورد شخصیتتان نسیبتان گردد 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2706