موضوع بحث

دکتر مرد متخصص زنان

22232 بازدید | 36 پست
بچه ها کسی دکتر مرد متخصص زنان که واقعا عالی باشه برای زایمان سراغ داره........که با یک بیمارستان خوب هم کار بکنه.......خیلی ممنون میشم کمکم کنید
1396/01/15
|
20:40

تخفیف 30 هزار تومانی دیجی کالا برای کاربران نی نی سایت

تاریخ اعتبار تا 20 آبان 96

فرصت طلایی برای کاربران نی نی سایت. برای دریافت کد تخفیف از دیجی کالا اینجا را کلیک کنید

منم از دکتر زن خاطره خوبی ندارم گلم دکتر وقتی سوگند پزشکی خورده دکتره خانم گلا دکتر زن خودش منو فرستاد پیش دکتر مرد چون داشت منو میفرستاد اون دنیا (دور از جونم) یعنی خود زنها هم همکار مردشون را بیشتر قبول دارن عزیزم دکتر جواد بیاتی هم هست توی تهران کلینیکه مطبش
بالاخره توی اتاق زایمان و جراحی هم پرسنل مرد داریم مردها کمی دقیق تر از زنها هستن البته عقیده بقیه هم محترمه خجالت نداره اونا دارن کارشون را انجام میدن مخصوصا دکترهای قدیمی و با تجربه مرد
میدانم امروز یک اتفاق عالی می افتد
خدمت دوستانی که میگن پیش دکتر مرد خجالت داره
دوستان خجالت برای چی؟ مگه دکتر محرم بیمار نیست؟ اگر دکتر مردی در این رشته باشه که کارش خیلی بهتر از دکتر های خانم باشه به خاطر خجالت نباید پیشش رفت ؟؟!!!!!!!!! من خودم عقیده دارم دکتر های اقا هم توی کارشون دقیقترن هم خیلی باحوصله ترن و رسیدگیشون به مریض خیلی بیشتره و این رو از خیلی ها هم که حتی سن بالا هم هستن شنیدم که میگن مردها دقتشون توی طبابت بیشتره البته من منکر این نمیشم که دکترهای خانم خیلی خوب هم هست
دخترم زیباترین هدیه خداوند صبح روز هشتم دی ماه 93 ساعت 8/46 اومد توی آغوشم خدایا هزاران بار شکر
نقل قول از خواهر زاده م که سوئد زندگی میکنه: میگف اینجا تو کشورهای اروپایی که خانما محدودیت خاصی ندارن باز میگن مردی که متخصص زنان زایمان شده حتما مشکل روانی و رفتاری داره میگف موندم تو ایران کی میره پیش دکتر مرد!

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40