2726

شنیدم یه بنده خدایی چون بچه دار نمی شد ،همسرش طلاقش داده.

واقعا باور نکردنیه تو قرن ۲۱ و این همه خشک مغزی به خاطر بچه ای که نیومده .واقعا فقر فرهنگی داریم .

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

جاری خواهرم قبل از این از ۱۵ سالگی زن یکی دیگه بود،تا ۱۵ ۲۰ سال(دقیق نمیدونم)بچه دار نشدن،طلاق گرفت اومد جاری خواهرم شد،الانم یه پسر داره،گفت نمیتونم دیگه بدون بچه

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
احتمالا صرف بچه دار شدن فقط ازدواج کرده بوده

خب اکثرا  یکی از هدف های از ازدواجشون بچه دار شدنه ولی دیگه نباید به خاطر بچه ای که هنوز نیومده ادم اینجوری کنه

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2706