2733
2734

راه دوری؟

💕به آنچه امیدش رانداری،،،امیدوارترباش💕خدای مهربونم من امیدوارم به اینکه ناامیدم نمیکنی😍آهای تویی که داری امضامو میخونی الهی هرچی ازخدامیخوای زودِ زودِ زود بهت بده😊لطفایه صلواتم واسه حاجت من بفرست واگه فرستادی لایک کن😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

اگه راه دوری ک موادغذایی وایناببر ابکش وقابلمه.

بشقاب کاسه قاشق وچنگال  لیوان کتری کوچیک بالش وتشک وپتو لوازم بهداشتی حوله بندرخت گیره لباس تشت 

💕به آنچه امیدش رانداری،،،امیدوارترباش💕خدای مهربونم من امیدوارم به اینکه ناامیدم نمیکنی😍آهای تویی که داری امضامو میخونی الهی هرچی ازخدامیخوای زودِ زودِ زود بهت بده😊لطفایه صلواتم واسه حاجت من بفرست واگه فرستادی لایک کن😘

ی ملحفه تمیز بالشت مناسب پتو حوله مسواک شونه چنددست لباس لگن و پودر رختشویی صابون شامپو لیف قاشق چنگال نمکدون ی قابلمه کوچیک قوری کتری بشقاب وکاسه آشخوری چای قند 

مابه جرم ساده لوحی این چنین تنهاشدیم مردمان این زمانه با دورنگی خوشترند....بخدادیگه حسش نیست تا همینجا هم سینه خیز اومدم  
دوساعت راهه

بسلامتی

مهمترازهمه شارژر ی سه راه برق برا شارژکردن گوشیت

مابه جرم ساده لوحی این چنین تنهاشدیم مردمان این زمانه با دورنگی خوشترند....بخدادیگه حسش نیست تا همینجا هم سینه خیز اومدم  

عزیزم من نرفتماا ولی انقدر پیگیر بودم تو تایپکا اینارو فهمیدم ...... خودت ... مسواک و خمیر دندون . لباس هات . تشت . ملافه برای روی تخت یدونه هم واسه این ک پرده بزنی جلوی تختت سشوار . اتو . قاشق چنگال . پتو . دستمال مرطوب. ناخن گیر . کفش چند تا میبری حتما کارتونشم ببر . یه قفل واسه چمدونت . اسکی واسه اویز لباسا . اینه حتما . نوار بهداشتی . حوله ی صورت و حموم . ۳راه برق . شارژر. شونه . و..‌ بقیشو دیگ یادم نمیاد😂

خانومای جیگر دعا کنین کنکورمو خوب بدم 😘😘الهم صل اله محمد وال محمد 😎
2706