2726

برا من هشت نفره دو طبقه هست عالییییییییه

یعنی تاحالا هرچی مهمون داشتم راحت ظرفامو توش جا دادم

♦️نظره هرکسی برای خودش محترمه♦️                      🚫توهین و تمسخر فقط بخاطر نظر ممنوع 🚫

پول داری چرا که نه 

منم رومیزی دارم مبله می‌خوام 

ولی اول سعی کن کار کردن باهاش رو یاد بگیری و قلقش رو دستت بیاد , منم طول کشید درست چیدن ظروفو یاد بگیرم یارای اول تمیز نمی‌شست اصلا 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من ۱۴ نفره ال جی دارم . مهمان که دارم  مثل دخترم بهم خدمت میکنه

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
واسه روزانه چی ؟

روزانه که خودمم و شوهرم  اکثر مواقع هم شوهرم نیست ظرف زیاد کثیف نمیشه خودم میشورم دو سه تیکه ظرفو

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
شما برا استفاده روزانهم هم روشنش میکنی یا فقط وقتایی ک مهمون داری استفاده میکنی؟

همیشه روشنش میکنم. 

حوصله ظرف شستن ندارم😂

♦️نظره هرکسی برای خودش محترمه♦️                      🚫توهین و تمسخر فقط بخاطر نظر ممنوع 🚫
دخترم🤣🤣👍

😅  والا قشنگ همه ظرفارو میچینم توش اونم واسم میشوره . 

فکر کن وقتی مهمان داری چقدر رو کابینت پر از ظرف و ظروفه 

2706