2726
عنوان

کسی اینجا تعبیر خواب بلده؟

57 بازدید | 5 پست

اگه پسری که تو واقعیت شما رو دوس داره تو خواب دستشو به نشانه حمایت رو کمر شما بذاره اما یهو نیشگون تقریبا شدیدی از پهلو شما بگیره تعبیرش چیه؟

إنني لا أخبر أحدًا بك ، لكنكَ تفيض من عينايْ 🪐

من از این خوابا زیاد دیدم.. بیخیال... من خواب فرزاد فرزینم دیدم... بغلم کرده بود😓....

تنه رود همهمه آب ، من پر از وسوسه خواب ،واسه رویای رسیدن، منه بی حوصله بی تاب.میونه باور و تردید ، میونه عشق و معما.با تو هر نفس غنیمت، با تو هر لحظه یه دنیا..با تو پر شور و نشاطم ، تو هیاهوی نگاتم..تو یه آواز قشنگی ، من تو آهنگ صداتم..مثل خنده رو لباتم ، مثل اشک رو گونه هاتم..تو رو میبوسم و انگار شاعر شعر چشاتم..دشت پونه های وحشی ، رنگ التماس و خواهش.موج خاکستری باد ، شعله ی گرم نوازش.. بیا گلواژه ی عشقو با تو همصدا بخونم..تو رو دوست دارم و ای کاش تا ابدبا تو بمونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
😂😂😂😂خوب ادامه بده

و تو یه خواب دیگه جانگ گئون سوک (بازیگر کره ایی تو زیبایی)..منو بوسید(یه بوسه ی کوچولو)..الان انقد دلم واس خواب دیدن تنگ شده ولی اصا خوابای خوب و باحال نمیبینم..هی...

تنه رود همهمه آب ، من پر از وسوسه خواب ،واسه رویای رسیدن، منه بی حوصله بی تاب.میونه باور و تردید ، میونه عشق و معما.با تو هر نفس غنیمت، با تو هر لحظه یه دنیا..با تو پر شور و نشاطم ، تو هیاهوی نگاتم..تو یه آواز قشنگی ، من تو آهنگ صداتم..مثل خنده رو لباتم ، مثل اشک رو گونه هاتم..تو رو میبوسم و انگار شاعر شعر چشاتم..دشت پونه های وحشی ، رنگ التماس و خواهش.موج خاکستری باد ، شعله ی گرم نوازش.. بیا گلواژه ی عشقو با تو همصدا بخونم..تو رو دوست دارم و ای کاش تا ابدبا تو بمونم