2737
2734
عنوان

اونایی که مدرسه و دانشگاه میرید بیاید عکس از لوازم التحریر🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 2831 بازدید | 41 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه دفتر ۱۰۰ برگ دارم با یه خودکار ابی.همین😐

لحظه به لحظه ی زندگی من،با غم رفتن توعه لعنتی سپری شد😔💔#Aخدایا به بزرگیت قسم،لطفا نزار حسرت نوازش دوباره ی موهای عشقم بمونه رو دلم☹❤
2728
😀😀

ماشالا مبارکه 

دختر من همشو مارک گرفت فابر کاستل نزدیک ۴ میلیون براش وسیله خریدیم ...

ببخشید خانوما شماها چقدر لوازم تحریر خریدین دختر من میره هشتم انقدر شد

هرچی میخوامو دارم ، هرچیم بخوام بدست میارم😊موفقیت من حتمیه ، بهترینا برام اتفاق میوفته . حال دلم خوبِ ومطمئنم آرامشم روزانه افزون میشه 💜💛💙

من ترم یکم..هیچی نخریدم..حتی مانتو هم ندارم...باید تو همین هفته بگیرم..🙄

تنه رود همهمه آب ، من پر از وسوسه خواب ،واسه رویای رسیدن، منه بی حوصله بی تاب.میونه باور و تردید ، میونه عشق و معما.با تو هر نفس غنیمت، با تو هر لحظه یه دنیا..با تو پر شور و نشاطم ، تو هیاهوی نگاتم..تو یه آواز قشنگی ، من تو آهنگ صداتم..مثل خنده رو لباتم ، مثل اشک رو گونه هاتم..تو رو میبوسم و انگار شاعر شعر چشاتم..دشت پونه های وحشی ، رنگ التماس و خواهش.موج خاکستری باد ، شعله ی گرم نوازش.. بیا گلواژه ی عشقو با تو همصدا بخونم..تو رو دوست دارم و ای کاش تا ابدبا تو بمونم
2738
عزیزم مبارکه من با اینکه دانشگام تموم شده ولی عاشق لوازم تحریرم

مرسی گلم

منم عاشق لوازمالتحریرم

یاسمنم ملقب به یاسی😍🌼انشاالاه خانوم دکتر آینده🤩میشه ی صلوات براس رسیدن به اهدافم بفرستی؟😊
ماشالا مبارکه  دختر من همشو مارک گرفت فابر کاستل نزدیک ۴ میلیون براش وسیله خریدیم ... ببخشید ...

منم حدود صد تومان وسایلم شد

سیصدو خورده ای تومن هم کیف و کفشم

یاسمنم ملقب به یاسی😍🌼انشاالاه خانوم دکتر آینده🤩میشه ی صلوات براس رسیدن به اهدافم بفرستی؟😊
ماشالا مبارکه  دختر من همشو مارک گرفت فابر کاستل نزدیک ۴ میلیون براش وسیله خریدیم ... ببخشید ...

مگه میشه؟؟ وا

روزی که میخواستم عضو سایت بشم از شوهرم پرسیدم اسم مستعارم چی باشه؟ از اونجایی که تازه سریال مسافر رو دیده بودیم و اسم پانته آ بهرام در این سریال منیژه گریه رو بود، گفت بذار منیژه گریه رو. همین😁
مگ سیسمونیع والا راهنمایی چیز زیادی لازم‌نداره ک ۴میلیون چی خریدین😐

آره منم تعجب کردم ی مقدار ولی خب حتما خیلی جنسشون خوب بوده

مگ سیسمونیع والا راهنمایی چیز زیادی لازم‌نداره ک ۴میلیون چی خریدین😐

کیف و جامدادی ( فابرکاستل گرونه ) ۶۰۰ تومن .

کفش ۵۰۰ تومن ، ۴ تا کلاسور هر دونش ۵۰ تومن . خودکار آبی قرمز مشکی هر کدوم سه تا نزدیک ۶۰ . اتود ۶۰ مداد رنگی ۵۳۰ وهمشون به همین روند ادامه پیدا کردن 😄

هرچی میخوامو دارم ، هرچیم بخوام بدست میارم😊موفقیت من حتمیه ، بهترینا برام اتفاق میوفته . حال دلم خوبِ ومطمئنم آرامشم روزانه افزون میشه 💜💛💙
منم حدود صد تومان وسایلم شد سیصدو خورده ای تومن هم کیف و کفشم

😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳

صدتومن همش ؟؟؟

2706